Kuseenpa Ile olet itsesi

Pannut, meneppä nyt sen Elinasi kanssa ihan rauhassa kotiin ja pysyttelet siellä seuraavat kuusikuukautta. Sen pituinen on kansan muisti, näissä pilluasioissa.
Sääliksi käy tätä kiikun kaakun vierelläsi pysyttelevä tytteli.
2112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun on skandaaleista kysymys!
Ne eivät unohdu koskaan!
Kun on paskasssa ryvettynyt, niin se haju ei koskaan lähde!

Äänestä

Kyllä se pillunlemu poliitikoista laantuu kuudessa kuukaudessa, kyllä olisi nyt Ilkka Kanervalla puskaan menon paikka. Pillukiimassa Ilkka Kanerva on ollut taulujakin Eduskúntaan ostelemssa, eikös tässäkin tapauksessa ole ihan seksin ostamisesta ja kaupan teosta kysymys? Kun annat pillua, niin taulukaupat syntyy tyyliin! Kuinkahan monta taideteosta Eduskunnassa tällä hetkellä on, joiden ostamistapahtumassa pillu on näyttänyt merkittävää roolia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eläkkeellä ex-kunnanvaltuut... kirjoitti:

Pannut, meneppä nyt sen Elinasi kanssa ihan rauhassa kotiin ja pysyttelet siellä seuraavat kuusikuukautta. Sen pituinen on kansan muisti, näissä pilluasioissa.
Sääliksi käy tätä kiikun kaakun vierelläsi pysyttelevä tytteli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu