Anja Snellman

Anja Snellmanin mielestä Ilkka Kanerva on hoitoa tarvitseva seksiaddikti.

Mites Sonja O:n laita?

Mitä Saska-mies (tossun alla oleva mies) sanoo asiaan?
8463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kauranen kirjoitti "lebsous" kirjasensa, luultavasti omista kokemuksistaan. Joskus juttelee ihan fiksujakin, mutta Ike taitais olla Anjan kuiville lihoille liikaa.

Äänestä

lumia jo pitkään.
Nykyään puolisonaan vaikuttaa joku Orma(?)-niminen muusikko(?)!
Kauraska se jaksaa moralisoida - ei pitäisi, kun itse "istuu lasikaapissa"!

Äänestä
  • Jukalla oli aikoinaan kauniskin vaimo, muta siitä on kyllä aikaa...

    Äänestä

  • Ei kai kirjoitti:

    Jukalla oli aikoinaan kauniskin vaimo, muta siitä on kyllä aikaa...

    Kuvista päätellen ja lukemani mukaan samaa ikäluokkaa Kauraskan kanssa, pitkähkö hemmo!
    On kuulemma alkanut vanha suola janottaa???

    Äänestä

kuinka maksukykinen??? Nuorena kollina painalsin, iäkkäitä rouvia joskus hyvän aterian ja jalojen juomien innoittamana.

Äänestä

mielipiteen joltakin....Vileniltä ?

Äänestä
  • joka vähänkään tietää riippuvuuksista. Noin totesi tv:s johtava seksologikin. Kyseessä on addiktio=riippuvuus ja siitä ei pääse irti helpolla. Ei ole Ikekään päässyt vuosien aikana, lieneekö yrittänyt?

    Äänestä

eikös ne oo pitkään OLLU ERILLÄ. MTV-kanavalla oli miesten IHANNE-nainen. NO ainakin tiedän minkälainen on MIESTEN YÄK-nainen. Siis jonka kans ei haluis olla missään tekemisissä: Anja S... ent. KAURA...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hah hah kirjoitti:

Anja Snellmanin mielestä Ilkka Kanerva on hoitoa tarvitseva seksiaddikti.

Mites Sonja O:n laita?

Mitä Saska-mies (tossun alla oleva mies) sanoo asiaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu