Panu levyttää

vai joutuuko elämään siivellä?
4386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei Panu tarvitse Annaa uransa nostamiseen, pikemminkin päinvastoin. Monet ovat näreissään Panun ja Annan seurustelusta, varsinkin kun luullaan, että Panu jätti avokkinsa Annan takia.

Panullahan on ihan hyvä ääni ja lisäksi on hyvän näköinen. Panussa on mun mielestä sellaista poikabändimäistä karismaa, mutta tulee varmasti menestymään soolourallakin. Toivottavasti saa hyviä biisejä esitettäväkseen.

Uskaltaisinpa jopa veikata että Panu jopa saattaa olla idolsien musta hevonen, joka tulee ja pesee muut idols-strarat sekä levymyynnissä että uran pituudessa. Panussa olisi ainesta vaikka koko kansan artistiksi. Hän ei ole ryvettynyt mediassa, eikä häntä pidetä ylimielisenä, joten yhteistyökumppaneista ei liene pulaa.

Äänestä
  • kova puolustuskanta. Tarvitseeko Panua puolustaa Annaa vastaan.

    Äänestä

  • Viime vuoden idolsista on niin pitkästi aikaa, että Panu alkaa jo unohtua muilta kuin innokkaimmilta faneiltaan. Varsinkin kun ei kovin korkealle kisassa sijoittunut.

    Eiköhän Panunkin levyä kohtalaisesti myydä, varsinkin jos levy-yhtiö satsaa isosti markkinointiin.

    Äänestä

  • samaa harmaata massaa. panulla on vain yksi etu näihin muihiin poikabändiläisiin: sillä on menestyvä avokki, ja näin panusta voi tulla vaikka koko kansan koti-isä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pärjääkö Annalle kirjoitti:

vai joutuuko elämään siivellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu