Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pitkät naiset kiihottavia

Jostain syystä olen aina pitänyt pitkiä naisia hyvin kiihoittavina. Vaikkapa jopa itseäni pitempiä. Olen itse 173 cm, mutta roteva ja lihaksikas mies. Lapsuudessani kiinnostuin seksuaalisesti etenkin aikuisista naisista ja he olivat tietty minua pitempiä. Viime yönä näin eroottista unta pitkästä naisesta ja tässäpä taas haaveilen.
3881
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muuten olen juuri kuin kuvauksesi mutta 3 senttiä lyhempi.

Uskon että tuo kiinnostus pitkiä naisia johtuu alitajuisesti siitä että kokee ite olevansa liian lyhyt. Jotai evoluutiojuttuja...et sais pitempiä jälkeläisiä. Näin ainakin minun kohdalla.

Äänestä

ja jatkettavat tikapuut.

Äänestä

terveisin 179 senttinen hoikka tumma nainen. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sanoo tämä Tartsani kirjoitti:

Jostain syystä olen aina pitänyt pitkiä naisia hyvin kiihoittavina. Vaikkapa jopa itseäni pitempiä. Olen itse 173 cm, mutta roteva ja lihaksikas mies. Lapsuudessani kiinnostuin seksuaalisesti etenkin aikuisista naisista ja he olivat tietty minua pitempiä. Viime yönä näin eroottista unta pitkästä naisesta ja tässäpä taas haaveilen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu