On nuo Wincapita sponsorit säälittäviä...

Nyt kun homma kusi, niin ensin koitetaan piilotella ja karata. Sitten kun vihdoin ollaan naamakkain, niin uikuttaa ja kerjää armoa kuset ja paskat housussa. Ei ois saatana tuostakaan uskonu, mutta saatiinpahan meikäläisen rahat pois. En tiiä jäikö muille sponssatuille enää mitään.
3943
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ette sitten kylmettäneet sitä kaiffaria, vaikka niin uskoin :(

WC tarvii bodycount-laskurin!

Äänestä
  • Nyt ei kykene kuin muroja mussuttamaan!

    Äänestä

Kun homma taas pelittää, kaikki sijoituksesi ovat sponsorisi sijoituksia, eivät enää sinun.

Hän on ne sinulle jo tilittänyt.

Muistathan tämän..?
epäilen..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Verinen Rystynen kirjoitti:

Nyt kun homma kusi, niin ensin koitetaan piilotella ja karata. Sitten kun vihdoin ollaan naamakkain, niin uikuttaa ja kerjää armoa kuset ja paskat housussa. Ei ois saatana tuostakaan uskonu, mutta saatiinpahan meikäläisen rahat pois. En tiiä jäikö muille sponssatuille enää mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu