Ferrari on ihan paska kun ei kestä vaikka miehet urakalla korjaa ja auto on uusi.T:Räikkönen
F 1
uutisia
5
675
Vastaukset
- matkalle ferrarilla
Ferrari oli tosi nopee, heti eka kisassa hajos uusi kone!
- Massat
Ferrarin kone hajos harjoituksissa.
- paskaläjä
jos ei Massaa pohjaa, ehehehehe
- Riekkinen
Joo massaa on päällä ja alla.
- Puhut
Kun Schumi,Ross Brawn ja Jean todt Poistu kuvioista niin heti alkoi alamäki. Jos tuo kolmikko olisi Ferrarilla vieläkin niin se olisi täysin ylivoimainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1492023Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3051727- 931567
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001210Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois781193- 671150
- 251061
- 481007
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73956- 45937