T**m*s

On järjetön ikävä kosketustasi, vaikka tiedän ettei saisi. Tulisit käymään..
6999
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kuin myös, ehkä mahdotonta...

Äänestä
  • Jos tulisit kuitenkin? Olethan käynyt ennenkin..

    Äänestä

  • Neiti Tähti kirjoitti:

    Jos tulisit kuitenkin? Olethan käynyt ennenkin..

    sori, kosketus ja kaipuu sopii mut henkilö ei.
    1.AB 2. pv 3. fs :) onnea sulle

    Äänestä

Kyllä mieli tekisi mutta en oikein tiedä....

Äänestä
  • Ootko tullut toisiin ajatuksiin? Oot ollut lähipäivinä melko väsyneen oloinen... Tosin ei olla kuitenkaan juteltu.

    Äänestä

  • Neiti Tähti kirjoitti:

    Ootko tullut toisiin ajatuksiin? Oot ollut lähipäivinä melko väsyneen oloinen... Tosin ei olla kuitenkaan juteltu.

    kuka kyselee

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neiti Tähti kirjoitti:

On järjetön ikävä kosketustasi, vaikka tiedän ettei saisi. Tulisit käymään..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu