Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Teppo ja Taavetti oli ystäviä?

Mitäs se Teppo oikein selitti suksien ristiin menemisestä?
71042
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pitää paikkansa et sillei hei! Teppo ja Taavetti olivat aikoinaan hyviä ystäviä. Teppo muistaa senkin kesän, kun kiersimme Taavetin kanssa maaseutua kikkeleidemme kanssa - Taavetti pienemmän ja Teppo isomman kera. Kävimme usealla maatilalla tekemässä temput emännelle sillä välin kun isäntä oli pellolla hommissa. Jalkaisin kiertelimme ja välillä peukalokyydillä et sillei hei!

Äänestä
  • oliko se alle 14cm?

    Äänestä

  • mailapoika11 kirjoitti:

    oliko se alle 14cm?

    Silmämääräisesti arvioituna alle puolet Tepon koosta et sillei hei!

    Äänestä

  • old_profile_89647 kirjoitti:

    Silmämääräisesti arvioituna alle puolet Tepon koosta et sillei hei!

    feikkasit kun oli Taavetin vuoro pökkiä - odottivat vain innokkaasti Tepon hevosaseen penetraatiota? Eihän se Taavetti varmaan edes montaa minuuttia jaksanut.

    Äänestä

  • mailapoika11 kirjoitti:

    feikkasit kun oli Taavetin vuoro pökkiä - odottivat vain innokkaasti Tepon hevosaseen penetraatiota? Eihän se Taavetti varmaan edes montaa minuuttia jaksanut.

    Teppo hoiti oman ruutunsa ja antoi Taavetin hoitaa omansa parhaimpansa mukaan. Ei Teppo viitsi Taavetin suorituksia jälkikäteen arvioida tai arvostella. Taavetti saa itse kommentoida omia tekemisiään et sillei hei!

    Äänestä

  • Totuus on vähän toisenlainen. Olen kuullut usealtakin taholta ja vanhoja lehtiä luettuani, että jokunen vuosi sitten maaseudulla kierteli Thaimaalaista muistuttava pakolaisennäköinen julli, jota metriheikiksikin kutsuttiin. Tämän koltiaisen tapoihin kuului omintakeiset perverssiset leikit. Poliisien salaisista - nyttemmin kaikkien luettaviksi tulleiden pöytäkirjojen mukaan, tämä koltiainen sai maaseudun lehmät vauhkoontuneeksi ja pelkällä läsnäolollaan. Miehen tapoihin kuului tilan omistajien päivän askareiden päättyessä ja valmistautuessa iltatoimia varten, hiipiä navettarakennukseen ja hakea hakea käsiinsä lypsyjakkara, jonka päältä tämä metriheikki sitten jyystäen toteutti sairaat ja irstaat mielihalunsa.
    Lehmäparkojen onneksi tämä perverssi hurjastelija sai ansaitsemansa palkinnon kolttosistaan erään kantturan potkaistaessa pikkumiehen tajuttomaksi ja sairaalakuntoon. Sairaalassa miehen elimen todettiin saaneen niin pahoja vaurioita, että elimensiirto alapäähän oli pakko suorittaa. Se, minkälaisen siirrännäisen tämä irstas seksihurjastelija sai jää sairaalan seinien sisäpuolelle. Joka tapauksessa maaseudun rauhallinen idylli rikkoutui hetkeksi ja iltapäivälehdet ja sitä kautta lukijat saivat maukasta luettavaa.
    Maaseudulla jouduttiin kuitenkin jopa navettarakennuksiin kytkemään uudenlaiset hälytysjärjestelmät vastaisten seksuaalisesti häiriintyneiden yksilöiden varalle.

    Äänestä

  • old_profile_89647 kirjoitti:

    Silmämääräisesti arvioituna alle puolet Tepon koosta et sillei hei!

    ero johtui siitä että Tepolla oli jöpökki päällä kun näki Taavetin, mutta Taavetilla oli heterona peruslöysä nakki, kun Teppoa katseli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mailapoika11 kirjoitti:

Mitäs se Teppo oikein selitti suksien ristiin menemisestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu