Varustajan (tyttären) pokaaminen

Löysin netistä melko varmuudella erään laivanvarustajan jälkeläisen seuranhakuilmoituksen. Mitä arvelette? Kannattaako yrittää jotain?
52164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

riittää kun kerrot meille missä se ilmoitus on.

Äänestä
  • aika arvokkaasta saaliista?

    Äänestä

Miten se kipparin pätevyyksiin liittyy koko asia.

Äänestä

polkea kun tulpatónta mopoa.

Äänestä

Aina kannattaa yrittää ja jos ei tyttären kanssa onnistu, niin yritä pokata sitä varustajaa. Eihän sitä tiedä jos ei edes yritä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Helppoa tietä kippariksi kirjoitti:

Löysin netistä melko varmuudella erään laivanvarustajan jälkeläisen seuranhakuilmoituksen. Mitä arvelette? Kannattaako yrittää jotain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu