seuraava HYMY!!

mielenkiinnolla odotamme seuraavan hymyn ilmestymistä! saadaan luke kanerva irstaat textarit!!! niin ja viimeistään silloi jäävät kiinni VALEHTELUSTA!!!! herrat kanerva,katainen ja vanhanen! häkkiheiluu ja joka ukko pihalle hallituksesta kieroilevat kansan seläntakana veronmaksajien rahoilla!! harrastavat seksuaalista häirintää,valehtelua,verorahojen väärinkäyttöä!!
2100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Johanna Tukiainen on antanut kaikki Ilkka Kanervan lähettämät teksti viestit HYMY:n haltuun. Kaikista pahinta tässä on nyt se, että Johanna Tukiainen on saanut tappouhkia ja on joutunut turvautumaan tuomariin. Kokoomuksen kannattajat näyttävät nyt painostavan kovasti Ilkka Kanervan seksiaddiktion kohteeksi joutunutta nuorta naista, joka nyt sentään osasi pistää Ilkka Kanervan ihmisyydenä olemisen selkä seinää vasten. Eihän nyt kukaan politiikkokaan voi vihreiden Tuija Braxin johtamassa oikeusvaltiossa naisiin kohdistaa tällaista ahdistelua, kuin Ilkka Kanerva on tehnyt. Ilkka Kanervahan suorastaan jahtasi jahtamista päästyään tätä naista.

Äänestä

Kanervaa mollaavaa. Nyhveröt, nuutturat ja poliittiset mustamaalaajat (media kuuluu tähän) saivat pitkän nenän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ILMESTY 2.4 kirjoitti:

mielenkiinnolla odotamme seuraavan hymyn ilmestymistä! saadaan luke kanerva irstaat textarit!!! niin ja viimeistään silloi jäävät kiinni VALEHTELUSTA!!!! herrat kanerva,katainen ja vanhanen! häkkiheiluu ja joka ukko pihalle hallituksesta kieroilevat kansan seläntakana veronmaksajien rahoilla!! harrastavat seksuaalista häirintää,valehtelua,verorahojen väärinkäyttöä!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu