Bidleaders.se

Bidleaders.se seisoo. Onko niin että ruotsin viranomaiset ovat pysähtyneet huijauksen?
3681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jussi Mäntylä HALLITUKSEN puheenjohtaja Bidleadersissa. Muutenkin aika hauskaa tekstiä poikien esittely...

Pojat leikkii pörssiyhtiötä...Jos homma on noin suurta, että oikeen hallituksen puheenjohtaja tarvitaan niin sitten on kyllä kaikki työntekijät pidettävä rekisterissä ja maksettava kaikki maksut. Se on loppu nyt se pimeässä koodaus...ostakaa lammppuja

Äänestä
  • jännä juttu, mutta kaikki jotka liittyvät fiksuhuutoon ja sen ruotsinkieliseen puoleen, ovat max. 25-vuotiaita, mutta kokemusta on vaikka mistä jo siitä asti kun kävivät peruskoulun viimeistä luokkaa... ei mene jakeluun kyllä tuo.

    Äänestä

  • kuulentolainen kirjoitti:

    jännä juttu, mutta kaikki jotka liittyvät fiksuhuutoon ja sen ruotsinkieliseen puoleen, ovat max. 25-vuotiaita, mutta kokemusta on vaikka mistä jo siitä asti kun kävivät peruskoulun viimeistä luokkaa... ei mene jakeluun kyllä tuo.

    voin sanoa että nää tyypin jotka lafkaa pyörittää on nuoresta iästään todella innokkaita tyyppejä jotka tekevät asiat kunnolla loppuun asti, minkä takia firmaki pyörii ja raha juoksee. ootte vaan vitun kateellisia ja typeriä ihmisiä jotka eivät itse keksi tai jaksa ruveta tekemään mitään mistä vois ruveta vuolemaan rahaa. joten heittäkää nyt kaikki tällaiset samanlaiset kateelliset tyypit itselle semmonen muistilappu sinne jääkaapin oveen että "uskalla innostua" ja alkakaa tekemään unelmistanne totta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gep kirjoitti:

Bidleaders.se seisoo. Onko niin että ruotsin viranomaiset ovat pysähtyneet huijauksen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu