Kyllä oltiin kun kusisukassa hiljaa kun ei capita ollut vaikeuksissa, karehrittiin myhäältiin hiljaaa itekseen että voi vittu kun naapusi rikastuu.Nyt lapualaasteen katkeruus napuria kohtaan ja muita yrittäviä pannaan alta lipan naureskellaan.
€€€€€€€€€€€e
€€€€€€€€€€€€€
81448
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Joko on maatiloja myynnis,kunhan kyselen vaan juuh.
Kandees vähän seurata enemmän maailman menoa ja mennä itseensä. Miksiköhän justiin Lapualla on paljon Wincapitaan sijoittaneita? "Helppo" raha houkuttaa, mutta oikeasti sellaista ei olekaan.
winkapita,luulis nyt älykääpiönkin tajuavan että sijoitustoiminta on perseestä..Vai luuleeko joku että käärmeestä kasvaa valtava kun se alkaa syömään omaa häntäänsä.
uutisista että ihmiset on netin!? kautta harrastanut tätä kyseistä "sijoitustoimintaa"..Multa ei kyllä senttikään kulje netin kautta mihinkään.
Se olisi ollutkin hyvä ,tämä netin kautta tehty tilisiirto, mutta kun viedään selvää paperirahaa
kädestä toiseen.
Luulisi jo tyhmemmänkin urpon ajattelevan
siinä vaiheessa touhun rehellisyyttä.
ei kuule se capita oo mihnää vaikeuksis ikää ollukkaa kyllä ne kusetti aivan hallitusti hölmöjä koko ajan ja tuskin tyhymiä kukaan karehtii säälii ennemmin.parilla tutulla katos usiampi tonni tähän hommaa
Ei oltu kusisukassa, vaan varoitettiin mm. 4.2-08
tällä palstalla.
Mutta , kun ei näköjään mennyt perille.
Käypäs lukemassa Uuno !
Viestiketju alkoikin jo 4.1-08.
Silloin annettiin ensimmäinen tieto kusetuksesta.