Kukahan

ehdotti tuota kävelymattoa sähkön tuotanaoon?Tuleepa
käveltyä pirusti päivän mittaan ja kaikki pelaa....Pakastin vaa vaatii jouksemista,jos on uuni päällä yht;aikaa!Kannattaa ottaa vaarin,heh heh..Oiskos ko.ehdottajalla muita säästöohjeita?
5214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaarinko laitatkin juoksemaan sähkösi?
Ettet edes vähän häpeäisi!

Äänestä
  • ..TERÄVÄNÄ ÄLLI!!Jeps,eikös se niin ole,että vanhassa VARA parempi ja VAARA pienempi(jos ei oo oma vaari)½½½½

    Äänestä

Eikös kuntopyörään saa sellaisen sähköä tuottavan generaattorin kun oikein polkee!D

Äänestä
  • ..vaan odottelin,että SE neropatti tulis esiin!!Oli nii outo juttu se kävelymatto-vastine ammoin!EN TIENNY MITEN SE TULKITA,NURIN VAI OIKEIN...Ajattelin,iha omilla aivoilla,et voisin heilutta sille pääsiäisenä,kun lentelen luudalla!!!!

    Äänestä

Tsemppiä sähköntuotantoon!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täällä kirjoitti:

ehdotti tuota kävelymattoa sähkön tuotanaoon?Tuleepa
käveltyä pirusti päivän mittaan ja kaikki pelaa....Pakastin vaa vaatii jouksemista,jos on uuni päällä yht;aikaa!Kannattaa ottaa vaarin,heh heh..Oiskos ko.ehdottajalla muita säästöohjeita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu