millainen tyyppi tää oikein on? Kaikki siitä puhuu, onko moni nähny? Kiinostaa kun olen Varkaudesta itsekkin. Miten tää yksi Risto voi olla kaiken pahan alku ja juuri?
mitä Ristosta tiedetään
ymmällä??
71623
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Katso kuvaa esim. murojen keskustelusta. Luottamusta herättävän näköinen kaveri. Pehmolelujen ystävä.
Kansan on pakko saada joku syntipukki, jonka päälle saa syytää lokaa...
vaikkakin onhan tuo tyyppi yks huijari-koijari-limanuljaska. Kaikenmaailman kusetussysteemit vetämässä netissä ja muualla, eikä vuokausiin ole maksanut verojaan, vuokrtekee eetvarttiaiaa, elatusapujaan... v*ttu, mitä tyyppejä!
asiaan mitään päätösvaltaa, usko nyt! Tämä on ihan murojen heittämää legendaa. Risto ei ole WC:n johtohenkilöitä!!
Myös Varkaudesta
Äläpäs puhu paskaa. Kaveri levittää tietoisesti omilla sivuillaan näitä kusetuksia. Ei todellakaan puhtaat jauhot pussissa.
Ristolla ei ole osaa eikä arpaa! Katso vaikka http://www.risto.fi! [email protected] vastaa kaikesta!
Terv. Ripa
Ton sällin kantsii käydä poliisin luona jo heti kärkeen.
ja on ottanu kavereitaan varkaudesta ja kuopiosta mukaan. Ainakin puhutaan niin.