Viestini kosketti taas kerran!

-Lukijoita lähes kuutisensataa muutamassa päivässä; aihe ilmeisesti ylläpidolle liian arka kosketellen maamme ylintä syyttäjänvirastoa; siispä pätevä viestini poistettiin taas kerran, mutta me emme toki antaudu milloinkaan -samansisältöinen viestini on luettavissa mm. blogissani:

http://komentaja.blogspot.com/

- VALTAKUNNANSYYTTÄJÄ POLVISTUI TOTUUDEN EDESSÄ! -
7568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

On tämäkin aseista kieltäytynyt ruskeareiän ritari tainnut unohtaa aamulääkkeensä jo pidemmän aikaa.
Komennappas nyt itsesi ottamaan päivälääkitys ja mene peiton alle itkemään. Äiti tuo kohta lämmintä kaakaota.

Äänestä
  • hakenut naurua viestistäsi Aalto,tahatonta komiikkaa itseäsi kohtaan kyllä hienosti viljelet joten tuon tiedon avulla pärjäät taas hetken.

    Äänestä

  • lähinnä kirjoitti:

    hakenut naurua viestistäsi Aalto,tahatonta komiikkaa itseäsi kohtaan kyllä hienosti viljelet joten tuon tiedon avulla pärjäät taas hetken.

    Miten popula, jonka yleisimmät mietteen aiheet ovat homous ja ulosteet kykenee erottumaan edukseen Aallosta? Eiköhän se naureskelukin ole lähinnä debiilin hirnuntaa!

    Äänestä

saada tuomio,tuosta mielisairaan,lietsomisesta,tänne saa ilm.kirjoittaa kaikki päävammaiset?Sukusi on "hulluja täynnä",sun oletettu lapsi ei saa tavata sun sukulaisia..ettei säikähdä,ja kuka sua ÄÄNESTÄÄ?Sanoit mustalaisilta ja eläkeläisiltä ÄÄNIoikeus pois?Ot niin etova,kunnian hakuinen paska.

Äänestä
  • Pilaat SKS:n maineen.

    Äänestä

  • olet itse suunnitellut alkaa ajattelemaan? Olet ilmeisesti Aallon entinen vaimo joka kertoilet täällä netissä yksityisluontoisia asioita jotka eivät mitenkään liity isänmaallisuuteen. Mitäpä jos varaisit ajan mielenterveystoimistosta ja lähtisit sinne keskustelemaan ex-suhteistasi.

    Äänestä

jonnekin muualle. Olet pelkkä nolla ja luuseri.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


K.M.Aalto kirjoitti:

-Lukijoita lähes kuutisensataa muutamassa päivässä; aihe ilmeisesti ylläpidolle liian arka kosketellen maamme ylintä syyttäjänvirastoa; siispä pätevä viestini poistettiin taas kerran, mutta me emme toki antaudu milloinkaan -samansisältöinen viestini on luettavissa mm. blogissani:

http://komentaja.blogspot.com/

- VALTAKUNNANSYYTTÄJÄ POLVISTUI TOTUUDEN EDESSÄ! -

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu