Muistelen sua vieläkin lämmöllä. Vuosien takaa
liisa
liian pitkälle
14859
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
...minäkin sinua...
...minäkin sinua...
lämmöllä muisteleva, kerrothan enemmän...
t. Liisa
reilusti yli kaksikymmentä vuotta sitten.
Aika täsmää täydellisesti, kerrohan vielä jotain josta saisin paremmin kiinni, jotain sellaista mistä tunnistaisin.
t.Liisa
Muistatko mun auton värin. Sanoppa sinä itsestäsi jotain?
....väriä.Sori en muista;(Kymenlaaksosta.
jälleen. En parhaalla tahdollakaan saa päähäni minkä värinen autosi oli silloin, olen pahoillani.
Ja mitä minuun tulee niin, ole kiltti ja esitä jokin kysymys tai kysymyksiä minulle, sellainen joka selventäisi olenko se Liisa jota etsit.
en voi muistaa nii kauas,anteeksi Liisa pien..Kerro sinä avain" sana" Olen pajoillani;(
olimmeko kesällä silloin, jossain käymässä.
nelistään.
nimimerkki "lähel" ja lopettaisit tuon ilveilysi, olet varmaan ihan hauska ja mukavakin, mutta tässä kohtaa ei nyt oikein nappaa nuo sinun juttusi.
t. Liisa
Olimmeko kesällä eräällä mökillä.
T.i
joskus ainakin, palkitaan. Olisin todella halunnut olla se Liisa jota etsit, mutta tuon vihjeesi perusteella en valitettavasti ole se oikea.
Toivoin että olisit sanonut esim. sähkömies tai viitannut musiikkiin esim. Beatles tai jotain... mutta hei, aina ei voi voittaa.
Mukavaa kevättä, toivottavasti löydät sen oikean.
t. Liisa
Hyvää kesää sinulle.