Onko Nokia Missionin...

... päivät pian luetut?

Joko on koittamassa hetki, kun kaikki paljastuu?

Kun kulissit kaatuvat ja niiden takaa paljastuu se perinteinen heikkous, lihan heikkous? Se heikkous, joka niin monet liikkeet on tuhoon syössyt!
3170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ihmisen kärsimykset... (tai kyllähän siinä taitaisi kauan aikaa mennä että parantuisivat, mutta toisaaltahan paraneminen ei voi alkaa ennenkuin kahleet on irti)

Äänestä
  • onks tää yksinpuhelu kivaa. Annas kun arvaan: On.

    Äänestä

väitit heikkoudeksi. Olisit nyt hiljaa, kun et yksin mitään voi. Ei sinun toilailujasi enää lueta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DoctorT kirjoitti:

... päivät pian luetut?

Joko on koittamassa hetki, kun kaikki paljastuu?

Kun kulissit kaatuvat ja niiden takaa paljastuu se perinteinen heikkous, lihan heikkous? Se heikkous, joka niin monet liikkeet on tuhoon syössyt!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu