Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

TÄYSOSUMA ON PERSEESTÄ!!

SIIS KAIKKI MENEE PIELEEN.

DONCASTER, JYP, JNE. JNE.

EI TOSIAANKAAN KANNATA SINNE SOITELLA!!
3248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kertoo jotain sustakin, onneks sunkaltaisia rahoittajia löytyy. Sä varmaan otat pikavippejäkin :DD

Äänestä

Niin kyllähän tuo vihjefirma tiedetään,mitä enemmän mainoksissaan vouhotetaan,sen paskemmin menee...ihan pihalla vedoissaan,sitten mainostavat jotain saatanan kontaktejaan ulkomailla ja olevan parempia kuin muut vihjaajat jotka heidän mielestään ovat `nettitiedon varassa` plus yksittäisiä osuneita kohteita vouhotetaan vaikka itse rivit on mennyt päin persettä...tietäjillä on joskus jotain järkeä niinkuin vetogurulla ja sillä ei ole edes minuuttiveloitusta...jostain helvetin ammattivedosta en tiedä,kun ei ole oikein vuosien kokemusta.

Äänestä
  • Vetogurun vedot centrebetille ovat tämän valtakunnan paras vihjelähde.Ja tämä on kylmä totuus.Sen verran noita on tullut vertailtua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PERSLÄPIMIES kirjoitti:

SIIS KAIKKI MENEE PIELEEN.

DONCASTER, JYP, JNE. JNE.

EI TOSIAANKAAN KANNATA SINNE SOITELLA!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu