sponssi sai osumia.

yksi capitan vähintään 20 ihmistä sponssannut tyyppi sai eilen illalla(tai yöllä oikestaan) aika lailla iskuja yhessä yökerhossa.
122361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Suosittelisin näitä isompia sponsoreita pysymään toistaiseksi kiltisti pois paikoista, joissa varsinkin nautitaan alkoholia.

Äänestä
  • Täällä on mukava lymyillä uudessa kodissa. Harmi, kun ei tullut asennettua tuota hälytysjärjestelmää... Puhelimesta akku irti...

    Äänestä

Tulee joskus turpaankin, mutta tulee välillä rahaakin.:)

Valintakysymys!
En suosittele heikkohermoisille pelkuriluusereille!

Äänestä

toimintaa... Samaan kusetusjuoneen se on mennyt sponssikin. Nyt nää kusetetut alkaa taistelemaan keskenään, kyllä on viisasta väkeä...

Äänestä
  • Oletko tosiaan pitänyt capitalasia viisaana väkenä?

    Äänestä

kyseisessä kuppilassa. Ja "herrat" jotka tätä heppua hiukan käsitteli on sen laatuista väkeä, että en itse mielelläni haluaisi joutua samaan tilanteeseen. Eipä uskaltanut 2 portsariakaan puuttua milläänlailla tilanteeseen. Olikohan maksettu tilaus juttu?

Äänestä
  • Missähän tapaus sattui?

    Toivottavasti ei ketään pahoinpidella asian takia, sillä raha ei minusta ole sen arvoista että täytyy fyysisesti satuttaa toista!

    Äänestä

  • millerrr kirjoitti:

    Missähän tapaus sattui?

    Toivottavasti ei ketään pahoinpidella asian takia, sillä raha ei minusta ole sen arvoista että täytyy fyysisesti satuttaa toista!

    .....

    Äänestä

  • millerrr kirjoitti:

    Missähän tapaus sattui?

    Toivottavasti ei ketään pahoinpidella asian takia, sillä raha ei minusta ole sen arvoista että täytyy fyysisesti satuttaa toista!

    Rahahan on ainoa minkä takia esim. maksettuja pahoinpitelyjä tai jopa tappoja täällä tehdään. Useinmiten liittyy kyllä huumausainebisnekseen, jossa isot rahat ja tuomiot kyseessä, mutta tuntuu tässäkin sopassa suht isot rahat pyörineen.

    Äänestä

ovat alkaneet toimia, eikä seiso tumput suorina odottelemassa Hannun laskeutumista maanpinnalle.

Äänestä

Jos itse on tyhmä, niin miksi pitää lyödä toista
henkilöä nokkaan?

En ymmärrä tätä logiikkaa?

Äänestä
  • itse vilpittömin mielin mukaan vaikka vähän isommallakin summalla, ja myöhemmin huomannut tulleensa kusetetuksi niin saattaa laittaa "pojat" hakemaan sijoituksiaan takaisin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sivullisena kirjoitti:

yksi capitan vähintään 20 ihmistä sponssannut tyyppi sai eilen illalla(tai yöllä oikestaan) aika lailla iskuja yhessä yökerhossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu