Olisi kiva tietää miten salminen,huhtala,Haula,jyrkkiö oikein pelasivat?
Sen verran kiinnostavia jätkiä ovat varsinkin 16 vuotias Erik Haula joka pelaa varmasti Nhl:ssä tulevaisuudessa.
Ottiko joku tarkemmin huomiota näihin jätkiin? Jos otti niin olisi kiva saada tietoa miten nämä suurlupaukset pelasivat?
ässien puolustuspeli oli tietenkin jälleen kerran melko hasardivoittoista.
Miten esiintyivät?
bnnmmmm
3
259
Vastaukset
- dddddddde
Jokainen oli melko näkymätön..
Ainoa oli kaksi maalia iskenyt Tuomas Huhtanen..- blackmagictiger
Onko tossa suomen 2010-luvun Koivu-peltonen-lehtinen
- Ässät is best.
blackmagictiger kirjoitti:
Onko tossa suomen 2010-luvun Koivu-peltonen-lehtinen
Hyökkäyspelaaminen on ehkä sarjan parasta mutta ei se auta mitenkään jos puolustuksessa on vain 3 varmaa miestä ja loput on hasardialttiita jätkiä ja maalivahti on keskitasoa.
Huominen peli ratkaisee paljon. No kotona ässät on yleensä paljon parempi.
Kalpa oli niin fyysinen kuin saattoi odottaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1452499
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541639Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1331613Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1461334- 661328
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut131160Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall2541102- 156966
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht58889Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek21886