pervo hallitus vailla

Jokainen ministeri on vaarassa saada vähintään sylkemistä päin kasvojaan niin kauan, kun suosii jumalaa pilkkaavia pervoja maanikoita.
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jumalat/jeesus ovat satua ja höpötystä.
Uskonnoista on ollut meille niin paljon haittaa että ne pitäisi vähintään kriminalisoida.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kunniaa kirjoitti:

Jokainen ministeri on vaarassa saada vähintään sylkemistä päin kasvojaan niin kauan, kun suosii jumalaa pilkkaavia pervoja maanikoita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu