Kanerva jatkaa , hyvä.

Halöonen valehteli ja otti lahjuksia vakuutusyhtiöstä , eroa jo ddr mummu.

Kanervasta presidentti.
6251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

törkyvaari lentää pihalle.

Äänestä
  • TE demarit ette ketää erota, Kanervalla on kansan luottamust, halosella ja sdp llä ei ole.

    Äänestä

  • Näkyykö se tulevissa vaaleissa kun puolueet vaativat kansanedustajia ja ministereitä ehdolle?!

    NYT olisi kansan aika olla äänestämättä heitä---vaan tilalle jotain uusia nimiä!?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eroa halonen. kirjoitti:

Halöonen valehteli ja otti lahjuksia vakuutusyhtiöstä , eroa jo ddr mummu.

Kanervasta presidentti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu