Yksi asia on mietityttänyt minua jo kolmisen vuotta. Niinpä kysyn mielipiteitänne.
Minulla on fantasia, jossa mies aloittaa naisen viettelemisen paljastamalla ja suutelemalla hänen olkapäätään. Kerran minulle tehtiin niin oikrassa elämässä, ja vaikkei itse suudelma ollutkaan yhtä kiihottava kuin fantasiassa, kyse ei ollut ahdistelusta.
Olen ennenkin kirjoittanut näille palstoille siitä, että jotkut naiset inhoavat yli kaiken juuri olkapään paljastamista ja saattavat verrata sitä jopa raiskaukseen. Minun mielestäni moinen on järjetöntä. Loukkaantuvatko tänne kirjoittavat naiset olkapään suutelemisesta? Puhun siis nimenomaan tilanteesta, jossa olkapäitä hyväilee joku muu kuin oma pitkäaikainen kumppani.
Ovatko muutkin sitä mieltä, että esim. BDSM-leikin voisi aloittaa olkapään paljastamisella? Jälkimmäinen kysymys liittyy omaan fantasiaani.
Erogeeniset olkapäät
2
1301
Vastaukset
- Serenea
Mun mielestä olkapään paljastaminen ja suuteleminen on MIELETTÖMÄN kiihottavaa! Sitä vaan tapahtuu harmillisen harvoin. Eikö miehet tajua tätä juttua?! Mun fantasioissa mies aina paljastaa olkapäät ja suutelee niitä.
- MiesLihas
Mun mielestä anaaliseksi ja suuteleminen on MIELETTÖMÄN kiihottavaa! Sitä vaan tapahtuu harmillisen harvoin. Eikö naiset tajua tätä juttua?! Mun fantasioissa nainen aina paljastaa takapuolensa ja ottaa peppuun iloisesti.
Ymmärräthän, että miehiä ja naisia kiihoittavat kovin erilaiset asiat. Ei, me miehet emme ymmärrä sanomatta olkapäiden paljastamisen merkitystä. Onko jokaisella naisella kuitenkin tarve olla se prinsessa, joka luo katseensa sirosti alas ja antaa jonkun vaatteen valahtaa alas kauniilta, pieniltä hartijoiltaan? Kyllä, naiset ovat tälläisiä. Pieniä prinsessoita, jotka haluavat vitusti liikaa - olettaen että mies nauttii samoista asoista. Teidän romanttisten fantasioiden toteuttaminen saa siis olla miehen tehtävä, mutta meidän fantasiamme ovat likaisia ja inhottavia.
EIKÖ NAISET TAJUA TÄTÄ JUTTUA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1875075Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,254472Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/593769993137Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2593039Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1442934- 522531
- 271939
- 561873
- 771814
- 221787