Yksi asia on mietityttänyt minua jo kolmisen vuotta. Niinpä kysyn mielipiteitänne.
Minulla on fantasia, jossa mies aloittaa naisen viettelemisen paljastamalla ja suutelemalla hänen olkapäätään. Kerran minulle tehtiin niin oikrassa elämässä, ja vaikkei itse suudelma ollutkaan yhtä kiihottava kuin fantasiassa, kyse ei ollut ahdistelusta.
Olen ennenkin kirjoittanut näille palstoille siitä, että jotkut naiset inhoavat yli kaiken juuri olkapään paljastamista ja saattavat verrata sitä jopa raiskaukseen. Minun mielestäni moinen on järjetöntä. Loukkaantuvatko tänne kirjoittavat naiset olkapään suutelemisesta? Puhun siis nimenomaan tilanteesta, jossa olkapäitä hyväilee joku muu kuin oma pitkäaikainen kumppani.
Ovatko muutkin sitä mieltä, että esim. BDSM-leikin voisi aloittaa olkapään paljastamisella? Jälkimmäinen kysymys liittyy omaan fantasiaani.
Erogeeniset olkapäät
2
1227
Vastaukset
- Serenea
Mun mielestä olkapään paljastaminen ja suuteleminen on MIELETTÖMÄN kiihottavaa! Sitä vaan tapahtuu harmillisen harvoin. Eikö miehet tajua tätä juttua?! Mun fantasioissa mies aina paljastaa olkapäät ja suutelee niitä.
- MiesLihas
Mun mielestä anaaliseksi ja suuteleminen on MIELETTÖMÄN kiihottavaa! Sitä vaan tapahtuu harmillisen harvoin. Eikö naiset tajua tätä juttua?! Mun fantasioissa nainen aina paljastaa takapuolensa ja ottaa peppuun iloisesti.
Ymmärräthän, että miehiä ja naisia kiihoittavat kovin erilaiset asiat. Ei, me miehet emme ymmärrä sanomatta olkapäiden paljastamisen merkitystä. Onko jokaisella naisella kuitenkin tarve olla se prinsessa, joka luo katseensa sirosti alas ja antaa jonkun vaatteen valahtaa alas kauniilta, pieniltä hartijoiltaan? Kyllä, naiset ovat tälläisiä. Pieniä prinsessoita, jotka haluavat vitusti liikaa - olettaen että mies nauttii samoista asoista. Teidän romanttisten fantasioiden toteuttaminen saa siis olla miehen tehtävä, mutta meidän fantasiamme ovat likaisia ja inhottavia.
EIKÖ NAISET TAJUA TÄTÄ JUTTUA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ajattelen sinua nyt
Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu292578- 1322395
Vaistoan ettei sulla kaikki hyvin
Odotatko että se loppuu kokonaan ja avaat vasta linjan. Niin monen asian pitäisi muuttua että menisi loppu elämä kivasti141941Yritys Kannus
Mää vaan ihmettelen, julkijuopottelua. Eikö tosiaan oo parempaa hommaa, koittas saada oikeasti jotain aikaiseksi. Hävett151753Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis731297- 161286
- 1061254
- 93977
Syrjintäskandaali Lieksan kaupungin johdossa
Ylen valpas toimittaja kirjoittaa: Lieksan kaupunki kieltäytyi hyväksymästä Vihreiden venäläistaustaista ehdokasta Lieks137911Kuin sonnilauma
Taas on Virkatiellä kova meteli keskellä päivää. Ei siinä kyllä toisia asukkaita yhtään ajatella. Tullaan yhden asuntoon20893