"16.4. SONYBMG/POPGEE/APOLLO PROUDLY PRESENTS: A Very special stars, ARI KOIVUNEN&BAND with PETRA (Tik Tak) plays covers"
http://www.apolloliveclub.fi/
Tuo on ikävästi keskellä viikkoa, mutta täytyy pistää harkintaan!
http://www.apolloliveclub.fi/
Tuo on ikävästi keskellä viikkoa, mutta täytyy pistää harkintaan!
Vastaukset 20
Vanhimmat
jatkuvasti vähätellä Aria. Viimeksi lytättiin fanien hehkuttama Oulun keikka Kalevassa. Paras tapa tukea lempiartistiaan/bändiään on käydä keikoilla ja ostaa levyjä ihan sikana;D
keikalle ja toivottavasti päästään pian ostaan myös levyjä ihan sikana! :D
se keikka arvostelu? Kävisin kirjastossa lukemassa sen.
on yläpuolella!
eihän ne muuten olisi faneja lol. lehdistö antaa sitten vähän objektiivisemman kuvan, ai mutta eihän ne voi milloinkaan pitää paikkansa, eihän.
mutta pitäisi se "mediallekin" olla selvää, miksi niitä sitoutuneita faneja on niin paljon. tuskin ylimielinen, täysin karismaton ja laulutaidoton pelle pystyisi hankkimaan niinkin suurta fanikuntaa kuin arilla on.
enkä sanoisi esimerkiksi katju valjasta lehdistöksi. hänhän on tietääksen friiläns "toimittaja" ja vieläpä surkea sellainen.
lyhyessä artikkelissa "piisasi" virheitä enemmän kuin "piisasi" -sanoja;D. muija ei ole tainnut kuulla koskaan synonyymeistakaan..
oli surkea räpellys. Sen kohdalla ei pidä puhua lehdistön objetiivisuudesta mitään, sillä se oli asenteellinen ja täynnä asiavirheitä.
Onkohan k18? ku eiks noi apollot yleensä oo?
K30!
Apollossa torstaisin, jostain näin että keskiviikot olis K20
lunastetuilla lipuilla, luki noilla sivuilla.
siis bändinä wai miten mul on sellanen muistikuwa???
lopettanut munkin muistin mukaan.
mutta tuo TikTak lukee tossa varmaan siks, että ihmiset tajuaa, kenestä on kyse.
Mauroon?
joutilas hyvämaineinen bändin nimi vapaana!
olisi mahtavaa päästä,uuden vuoden keikka Mollyssa oli niin upea.Silloinkin myös Petra esiintyi. Vielä kun joskus kuulisi Arin tulkinnan Catch The Rainbowsta;D.
pistäytyä tuolla kunhan saan vaan jonkun meseen. Sehän arki-ilta mutta ei voi mitään.
työmatkalla Hesassa seuraavan päivän, taitaa tulla vähän aikaisempi lähtö;D. Eli Apolloa katsastamaan tie vie.
Apollon sivuilta ei saa ostetuksi. Joku varmasti tietää?