bussikolari

Tapiolassa 550 ja 4 rysähtivät toisiinsa. Mitä tiedät tapahtuneesta?
1235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kummassakaan bussissa ei ollut kuljettajaa, vain matkustajia niin noinhan sitä silloin käy. Sama homma vähän siviilikuskien ajoissa henkilöautoilla, suurin osa matkustajina ratin takana ja auto menee minne menee..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aamuilla kirjoitti:

Tapiolassa 550 ja 4 rysähtivät toisiinsa. Mitä tiedät tapahtuneesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu