Rengas-Parooni

volvori

on osoittanut häpeällistä toimintaa!!!!!!!!!

Yllä mainittu, sukunsa häpeätahraksi ja mustaksilampaaksi nyttemmin osoittautunut on pilannut miehisyytensä, ynnä maineensa SAUVAKÄVELEMÄLLÄ yleisellä tiellä ja valoisaan aikaan!!!

Kevätkö on sekoittanut päänsä, vaikko rakkaansa ottanut övervallan ja määrännyt harrastamaan moista, kaikkien kunnon miesten kavahtamaa toimintaa!!??!!

Ei kuulema ota enää edes kalsarikännejä!!

Voi aikoja, voi tapoja!

2

1164

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rengasparooni

      Ollessani nuori ja komea(nyt enään komea) työskentelin raavaiden rimoittajien hallitsemassa mekassa.(ripabaari)Siellä kiinnitin huomiota nykyisen luottomme epäröimättömän otteen työhön, valtaviin voimiin sekä lähes tiikerimäiseen jänteyteen.

      Sitten sain kuulla salaisuuden. Kaiken takana ei ollutkaan nainen vaan sauvakävely. Joka päivä illan hämärtyessä volvori pinkaisi pururadalle sauvakävelemään testosteroniaa uhkuen.

      Löysin itsestäni saman urheiluhulluuden ja nykyään tunnen myös teräsmiehen voimat itsessäni. Alkoholin käyttökin on lähes tyrehtynyt, mitä nyt pitkillä vapailla tulee pari päivää pörpöteltyä.

      • porno-erno

        että paperimiehet on köyhiä!!

        Sahalla on sovittu, ettei paperitehtaan suuntaan vallitsevina tuulina lasketa rahoja.

        Köyhän sieraimeen on rahan ihana löyhkä stressimelanoomaa laukaiseva tekijä ja voipi köyhä paperimies löytyä aamulla kaulakiikusta, haistettuaan sahalaisen paksusta lompsasta tulvehtivan euroföönin!!

        Jussi kans lakkaa sen temppuilun, että näyttelee sammunutta Kyrön portin pielessä, köyhien paperimiesten töistä lähtiessä!

        Viimeksi olit tekeytynyt sammunutta ja maannut siellä takki avoinna, setelitukot liitingillä!

        Ajatelkaa nyt ja armahtakaa edes heidän pieniä lapsiaan, jotka jatkuvasti isiensä huonosta palkasta, häpeää itkien suolet nälästä kurnien, katsovat ylös sahanmäkeen ja on heillä katse, kuin odottaisivat Jeesuksen uutta tulemista, päästäkseen aikoinaan sahalle kesätöihin.

        Kurja on köyhän kohtalo. Armahtakaa Heitä!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin

      Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.
      Maailman menoa
      650
      7955
    2. Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun

      Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä
      Maailman menoa
      466
      2245
    3. Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi

      Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl
      Kotimaiset julkkisjuorut
      231
      2145
    4. Poliisi otti Stefun kiinni!

      Seiska tietää kertoa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      145
      1711
    5. Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?

      Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka
      Viihde ja kulttuuri
      51
      1230
    6. Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!

      Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      1229
    7. Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta

      Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule
      Kotimaiset julkkisjuorut
      99
      1113
    8. Ootko onnellinen kun ei tarvitse

      nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.
      Ikävä
      65
      839
    9. Steppuli veressä

      Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      58
      762
    10. Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä

      Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill
      Suhteet
      7
      736
    Aihe