Rengas-Parooni

on osoittanut häpeällistä toimintaa!!!!!!!!!

Yllä mainittu, sukunsa häpeätahraksi ja mustaksilampaaksi nyttemmin osoittautunut on pilannut miehisyytensä, ynnä maineensa SAUVAKÄVELEMÄLLÄ yleisellä tiellä ja valoisaan aikaan!!!

Kevätkö on sekoittanut päänsä, vaikko rakkaansa ottanut övervallan ja määrännyt harrastamaan moista, kaikkien kunnon miesten kavahtamaa toimintaa!!??!!

Ei kuulema ota enää edes kalsarikännejä!!

Voi aikoja, voi tapoja!
21166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ollessani nuori ja komea(nyt enään komea) työskentelin raavaiden rimoittajien hallitsemassa mekassa.(ripabaari)Siellä kiinnitin huomiota nykyisen luottomme epäröimättömän otteen työhön, valtaviin voimiin sekä lähes tiikerimäiseen jänteyteen.

Sitten sain kuulla salaisuuden. Kaiken takana ei ollutkaan nainen vaan sauvakävely. Joka päivä illan hämärtyessä volvori pinkaisi pururadalle sauvakävelemään testosteroniaa uhkuen.

Löysin itsestäni saman urheiluhulluuden ja nykyään tunnen myös teräsmiehen voimat itsessäni. Alkoholin käyttökin on lähes tyrehtynyt, mitä nyt pitkillä vapailla tulee pari päivää pörpöteltyä.

Äänestä
  • että paperimiehet on köyhiä!!

    Sahalla on sovittu, ettei paperitehtaan suuntaan vallitsevina tuulina lasketa rahoja.

    Köyhän sieraimeen on rahan ihana löyhkä stressimelanoomaa laukaiseva tekijä ja voipi köyhä paperimies löytyä aamulla kaulakiikusta, haistettuaan sahalaisen paksusta lompsasta tulvehtivan euroföönin!!

    Jussi kans lakkaa sen temppuilun, että näyttelee sammunutta Kyrön portin pielessä, köyhien paperimiesten töistä lähtiessä!

    Viimeksi olit tekeytynyt sammunutta ja maannut siellä takki avoinna, setelitukot liitingillä!

    Ajatelkaa nyt ja armahtakaa edes heidän pieniä lapsiaan, jotka jatkuvasti isiensä huonosta palkasta, häpeää itkien suolet nälästä kurnien, katsovat ylös sahanmäkeen ja on heillä katse, kuin odottaisivat Jeesuksen uutta tulemista, päästäkseen aikoinaan sahalle kesätöihin.

    Kurja on köyhän kohtalo. Armahtakaa Heitä!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


volvori kirjoitti:

on osoittanut häpeällistä toimintaa!!!!!!!!!

Yllä mainittu, sukunsa häpeätahraksi ja mustaksilampaaksi nyttemmin osoittautunut on pilannut miehisyytensä, ynnä maineensa SAUVAKÄVELEMÄLLÄ yleisellä tiellä ja valoisaan aikaan!!!

Kevätkö on sekoittanut päänsä, vaikko rakkaansa ottanut övervallan ja määrännyt harrastamaan moista, kaikkien kunnon miesten kavahtamaa toimintaa!!??!!

Ei kuulema ota enää edes kalsarikännejä!!

Voi aikoja, voi tapoja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu