Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mikähän avuksi.....

kun en saa enään suusexiä avopuolisoltani ja saanti kerratkin on venyneet, että hyvä jos kerran kuussa saa.....
41398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Annatko hänelle suuseksiä? Huomioitko ja pidätkö hyvänä muutenkin kuin vain seksiä halutessa? Onko puoliso masentunut? Syitä on miljoonia joita ei kukaan voi tietää jollet ITSE KYSY.

Äänestä
  • teen muutakin kuin vaan ruinaisin sexiä. Olen muutaman päivän viikosta poissa ( raha ei tule, jos rekka seisoo ) ja kun perjantai-iltana kotiudun , niin hommia on iso kasa hoidettavana. Hänelle Ei kelpaa suusexi, koska Ei pidä siitä.Olen ostellut eri " hieronta-öljyjä" , mutta niillä Ei ole ollut positiivistä vaikutusta . Saunoakin saan yksin. Suhteemme alussa hän oli tosi " villikissa " mutta kaikki on laantunut nyt.Pidän häntä hyvänä ( ehkä liiankin hyvänä , ostan aina arvokkaan tuliaisen , kun tulen kotiin ) ja pidän rintojen " leipomisesta " ja saan tehdä kyllä sen.Viikonloppuisin käymme pitkiä kävelylenkkejä. Hänellähän on oma työ hoidetttavana ja minulla oma ja hän tiesi kyllä silloin kun tavattiin , että minulla on oma rekkayritys, jota yritän hoitaa ja ajan n.2800 km viikossa.Minulla on autossa tietokone ja webb-kamera, joten meillä on yhteys toisiimme joka ilta. Lapsia on 2, Tytöt ovat 17 ja 15 vanhat

    Äänestä

  • jaksanko vielä odottaa..? kirjoitti:

    teen muutakin kuin vaan ruinaisin sexiä. Olen muutaman päivän viikosta poissa ( raha ei tule, jos rekka seisoo ) ja kun perjantai-iltana kotiudun , niin hommia on iso kasa hoidettavana. Hänelle Ei kelpaa suusexi, koska Ei pidä siitä.Olen ostellut eri " hieronta-öljyjä" , mutta niillä Ei ole ollut positiivistä vaikutusta . Saunoakin saan yksin. Suhteemme alussa hän oli tosi " villikissa " mutta kaikki on laantunut nyt.Pidän häntä hyvänä ( ehkä liiankin hyvänä , ostan aina arvokkaan tuliaisen , kun tulen kotiin ) ja pidän rintojen " leipomisesta " ja saan tehdä kyllä sen.Viikonloppuisin käymme pitkiä kävelylenkkejä. Hänellähän on oma työ hoidetttavana ja minulla oma ja hän tiesi kyllä silloin kun tavattiin , että minulla on oma rekkayritys, jota yritän hoitaa ja ajan n.2800 km viikossa.Minulla on autossa tietokone ja webb-kamera, joten meillä on yhteys toisiimme joka ilta. Lapsia on 2, Tytöt ovat 17 ja 15 vanhat

    "pidän rintojen " leipomisesta " ja saan tehdä kyllä sen"

    Voisitko koettaa joskus hartioiden, selän, jalkojen, ym hieromista. Semmosiin mä oon saanu komennuksen ja hyvin on menny... Ehkä nainen ei saa niin kauheasti tyydytystä hinkkien hinkkaamisesta.

    Äänestä

  • nyanssi ainakin kirjoitti:

    "pidän rintojen " leipomisesta " ja saan tehdä kyllä sen"

    Voisitko koettaa joskus hartioiden, selän, jalkojen, ym hieromista. Semmosiin mä oon saanu komennuksen ja hyvin on menny... Ehkä nainen ei saa niin kauheasti tyydytystä hinkkien hinkkaamisesta.

    olen antanut myös kokovartalo hierontaa, pitää siitä ja rentoutuu ja nukahtaa joka kerta.
    Suusexistä on myös puhuttu mutta kun ei maistu , niin Ei maistu , Eikä maistu se tavallisen sexin harjoittaminenkaan. Eli ollaan menty siihen hieromisasteeseen , jossa Minä toimin hierojana ja hän Vastaanottajana , mitään samanlaista palvelua En saa takaisin , vaikka olen pyytänytkin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaksanko vielä odottaa..? kirjoitti:

kun en saa enään suusexiä avopuolisoltani ja saanti kerratkin on venyneet, että hyvä jos kerran kuussa saa.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu