Vasemalla munakateutta

Ikellä vehkeet toimii. Vasemmalla ollaan kateellisia, koska omat värkit eivät enää toimi tai niille ei ole enää kysyntää.
286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

porno-raha ideologian täyttämän yhteiskunnan johtoon todellakin sopii "elintaso" pystyssä talsiva seksiaddikti!
Ei sellaista pidä missään tapauksessa erottaa!
Tulee muussa tapauksessa pian perusongelmat puheenaiheeksi, kuten esim. työttömyys ja syrjäytyminen.

Äänestä

Jos miehellä seisoo,ei tarvi 200 tekstaria lähetellä eikä vongata pillua,sitä tarjotaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Halpahallin kuluttaja kirjoitti:

Ikellä vehkeet toimii. Vasemmalla ollaan kateellisia, koska omat värkit eivät enää toimi tai niille ei ole enää kysyntää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu