jotkut huutaa kuola suussa fiksuhuudossa saamatta huudoille vastinetta tai laittavat huutoja huudon perään huutonetissä, mutta vaikka antaisi nettihuudossa, kaupunkikirpputorilla tai mikko huudossa vaikkapa ilmaiseksi niin huutoja ei tule. onko ihmiset ihan pimeitä? eivätkö jostain syystä uskalla huutaa nettihuudossa? mikä ihme siinä on, että vain huutonetti on suosittu? kertokaa mielipiteitä.
Onko ihmiset mielenvikaisia?
6
562
Vastaukset
- että ei kaikki
jaksa/viitsi joka huutopalvelimeen rekisteröityä.
Ja kun katsoo tarjontaa esim. huutonetin kilpailijoilla niin ihmekkös tuo että ei jaksa innostua. - heh,heh
joo, katsoppas tätä. mikähän noissa armeijapyörissä kiinnostaa vaikka vanhoja mummo- ja pappapyöriä saa ilmaiseksikin?
http://www.mikko.fi/announcements/details.action?itemIndex=34&announcementId=404695&itemsCount=85&isHighlightList=false- Mitä ihmettä
Oletko juuri sinä tuo tyyppi, joka on laittanut tuonne viestin, että maksaa tuosta pyörästä 80 euroa? Oletko vähän vajaa?
Tuossa on kysymys HYVÄNTEKEVÄISYYDESTÄ. Pyörästä maksettu summa menee veteraanien hyväksi. Sillä ei siis ole MITÄÄN tekemistä sen kanssa, mikä pyörän todellinen arvo on (tosiaankin, varmaan korkeintaan muutamia kymppejä).
Ihan samalla tavalla ihmiset maksavat esim. jostain Medihelin kunniakirjasta 500 euroa. Eihän sekään ole kuin paperinpala. Haluavat siis tukea hyväntekeväisyyttä.
Jos tosiaan olit tuo tyyppi, joka kysyi tuota 80 eurolla myymistä, niin sinuna häpeäisin. Ei sitä joka päivä ihminen julkisesti tunnustaudu täydeksi pässiksi!
- ertyuiop
Kysymys: "Onko ihmiset mielenvikaisia?"
Vastaus: On, sillä pääosa ihmisistä ei edes osaa erottaa yksikköä monikosta. Esimerkki "ihmiset" on monikko, ja vaatii siten monikollisen verbin. - Tykö T.
Osittain siihen vaikuttaa se, että tässä maassa on vain n. 5.2 miljoonaa ihmistä.
- ????????
Syökää kätpeaskä .-dx-----sssssssssssssss
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874138Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella283067No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452330- 351338
- 10919
- 133901
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11760