Eurooppa ei arvannut Islamin voimaa

Kuten HS muisti kuitenkin heti alussa mainita, Wilders on toki äärioikeistopoliitikko, joten tässä asiassa jokainen valistunut ja hyvinvointivaltiota tukeva suomalainen kallistunee hallituksen linjoille.

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Hollantilainen imaami Eurooppa ei arvannut islamin voimaa/1135235138353
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toki tuon propagandatoimiston tehtäviin kuuluu jokaisen islamofascismiin kriittisesti suhtautuvan leimaaminen äärioikeistolaiseksi, ja mielipiteensä ja poliittisen näkemyksensä julistaminen merkityksettömäksi.

"haastateltavia" tämän sanoman edustajiksi etsitään tarvittaessa vaikka kiven silmästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertoo imaami kirjoitti:

Kuten HS muisti kuitenkin heti alussa mainita, Wilders on toki äärioikeistopoliitikko, joten tässä asiassa jokainen valistunut ja hyvinvointivaltiota tukeva suomalainen kallistunee hallituksen linjoille.

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Hollantilainen imaami Eurooppa ei arvannut islamin voimaa/1135235138353

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu