Naiset ja auto - tuhoisa kaksikko?
7
291
Vastaukset
- että...
te naiset olette keskmäärin miehiä tyhmempiä :)
Teidän tehtävä on antaa pillua ja synnyttää.- syy tiedetään
ATM (Alemman Tason mies)
On omasta mielestään naisten itsenäisen seksuaalivalinnan uhri. Markkina-arvoltaan matalalla johtuen ulkoisista puutteista, henkisten ominaisuuksiensa vajavaisuuksista, tai taloudellisesta menestymättömyydestään, tai koska on päättänyt olla itseään säälivä surkimus. Kykenemätön kuitenkaan laskemaan omia vaatimuksiaan alemmas, mitä taas edellyttää vastakkaiselta sukupuolelta. Katkeroituessaan taipuvainen vakavaan naisvihaan.
- menotiet
Minusta naisilla pitäs oll omat kaistat ja parkkipaikat liikenteessä niinkuin on busseilla jne.
- naisia tarvitse
suojella liikenteessä. Huolimatta siitä, että ylivoimaisesti eniten onnettomuuksia tehtailevat nuoret miehet liikenteessä, kyllä me voimme käyttää samoja kaistoja ja parkkipaikkoja kuin miehet. Kiitos kuitenkin.
Oletko sinä hyvä kuski? Enkä siis tarkoita, onko sukupuolesi jotain vaan sinä henkilökohtaisesti - sukupuolen taakse piiloutuminen on nössöä. - piä paikkaansa :)
naisia tarvitse kirjoitti:
suojella liikenteessä. Huolimatta siitä, että ylivoimaisesti eniten onnettomuuksia tehtailevat nuoret miehet liikenteessä, kyllä me voimme käyttää samoja kaistoja ja parkkipaikkoja kuin miehet. Kiitos kuitenkin.
Oletko sinä hyvä kuski? Enkä siis tarkoita, onko sukupuolesi jotain vaan sinä henkilökohtaisesti - sukupuolen taakse piiloutuminen on nössöä.Ei olekaan nuoret, vaan keski-ikäiset miehet.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/200802257298868_uu.shtml - ei vaan näy
naisia tarvitse kirjoitti:
suojella liikenteessä. Huolimatta siitä, että ylivoimaisesti eniten onnettomuuksia tehtailevat nuoret miehet liikenteessä, kyllä me voimme käyttää samoja kaistoja ja parkkipaikkoja kuin miehet. Kiitos kuitenkin.
Oletko sinä hyvä kuski? Enkä siis tarkoita, onko sukupuolesi jotain vaan sinä henkilökohtaisesti - sukupuolen taakse piiloutuminen on nössöä.kaikki parkkialueilla yms. paikoilla tapahtuneet kolarit joista naiset tekevät n. 99 % . Vakuutukset nousee .
- näkyy
ei vaan näy kirjoitti:
kaikki parkkialueilla yms. paikoilla tapahtuneet kolarit joista naiset tekevät n. 99 % . Vakuutukset nousee .
Kiukuttaako?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin
Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.6507981Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun
Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä4662267Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi
Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl2332183- 1461756
Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!
Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi251246Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?
Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka511233Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta
Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule1101146Ootko onnellinen kun ei tarvitse
nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.65842Steppuli veressä
Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.58795Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä
Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill7746