Menettikö Fiagra tehon

Niinhän siinä käy kun yrittää latata vanhentunutta asetta Fiagralla !!!!

Kanerava ei näytä vielä asiaa ymmärtäneen, että kiimakunto vaatii muutakin kuin Fiagraa!!!!

RAUKKA MIKÄ RAUKKA, JA SAMAA VOI SANOA VANHASESTA JA JOPA KATAISESTAKIN!!!
2131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

thfthi åtdrhitrhid i trhd

Äänestä

eihän tavallinen työläinenkään kesken työkomentoa lomalle lähde.kai se eroanomusta meni turkuu tekemään???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun tuli loman tarve kirjoitti:

Niinhän siinä käy kun yrittää latata vanhentunutta asetta Fiagralla !!!!

Kanerava ei näytä vielä asiaa ymmärtäneen, että kiimakunto vaatii muutakin kuin Fiagraa!!!!

RAUKKA MIKÄ RAUKKA, JA SAMAA VOI SANOA VANHASESTA JA JOPA KATAISESTAKIN!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu