Ministerin pätevyys

Ei sais mies naista haluta, muuten on epäpätevä!!! KEPU HUOM! Mie silipasen hetkessä pallit pois kaikilta ministereiltä ja ehokkailta. Kokenut kuohari, kohtuuhinta ja terävät veittet. Matille puoleen hintaan, kun on samasta pitäjästä.
189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun avoliitossa elävä mies viestittää seksiviestejä firman puhelimella, jopa sadottain, se kertoo siitä, että sellainen mies varastaa, tekee huorin ja vielä valehteelee, kun sanoo niitä työpuheluiksi.

Sellaisenko haluat hoitavan koko maan ulkopoliittisia asioita.Ennenpitkää se johtaisi vakaviin väärinarviointeihin ja olisimme konflikteissa koko kansa.

Ihme, että tuollainen ihminen pääsi ulkoministeriksi. Mutta se taisi olikin pikkupoikien leikkiä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rajamäen Mikko kirjoitti:

Ei sais mies naista haluta, muuten on epäpätevä!!! KEPU HUOM! Mie silipasen hetkessä pallit pois kaikilta ministereiltä ja ehokkailta. Kokenut kuohari, kohtuuhinta ja terävät veittet. Matille puoleen hintaan, kun on samasta pitäjästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu