EU:n alueella pienhiukkasiin ja pakokaasuihin.Suomessa 1300 ennenaikojaan.
Pienhiukkasia on Helsingissä viisinkertainen määrä,joten lenkille ei kannata mennä eikä tuuletella.
Pienhiukkasia on Helsingissä viisinkertainen määrä,joten lenkille ei kannata mennä eikä tuuletella.
Vastaukset 7
Vanhimmat
olemme uuden alussa???
"...jokaisessa kuolemassa on uuden elämän siemen..."
http://www.nosolorol.com/revista/chestburster.jpg
http://members.iinet.com.au/~jaherne/alienhost/xenomorph/chestburster1.jpg
Dieselautot tappavat suomalaisia:
http://www.hs.fi/autot/artikkeli/Tutkimus Dieselien pienhiukkaset tunkeutuvat aivoihin/1135235123055
tappavat bensa kuin diisseliautot.Tupakoijille
pistetään lakeja jotteivät toisten ilmaa pilaa,ja samaan aikaan yötä-päivää autoilijat pilaavat jopa lasten hengitysilman eikä kukaan tee mitään.
http://maps.geog.umd.edu/website/Activefire_HTML/viewer.htm?MAP=EUR-ArcIMSparam&DATALIST=,wc,wco,mafd48,ER,&BANNER=EUR_banner&ele_fire=fireAims&requiredMap=Europe
Noi täpläthän ovat pahimmin saastuneiden alueiden päällä. Onko naapuri keksinyt uuden tavan puhdistaa alueitaan.
Ja raitista ilmaa
pakottaa täällä oloon lapset ja sukulaiset,ystävät.
laittaa kaikki tupakoitsijoiden syyksi.Olisiko mahdollista, että kun joitain on siirtynyt sisälle tupakoimaan naapurin vi...ilun vuoksi ja nyt kun on kevätsiivousten aika niin koko talven savut on suorastaan ryöpsähtänyt ulos.