hyvin osuneet peräkkäiset

viikon suosituimmat keskustelut ensin paras
aprillipila ja perään stubista ulkoministeri.

mitähän se jätkä koittaa peitellä sillä
pepsodent hymyllään? natsismiaan?
3110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vituttaako kommunistia hä?

Äänestä
  • Sinä et osannut edes nimimerkkiäsi oikein.

    Äänestä

  • kommunismi on ihan yhtä huono vaihtoehto kuin
    kvarttaalikapitalismi. poliitiikassa tärkeintä
    on järjen käyttö mutta sekin on kadonnut populismin syöveriin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


otsikot kirjoitti:

viikon suosituimmat keskustelut ensin paras
aprillipila ja perään stubista ulkoministeri.

mitähän se jätkä koittaa peitellä sillä
pepsodent hymyllään? natsismiaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu