mulla penis on 6cm paksu ja sen pituus 16cm, ensin tyydytän naisen normaalisti suuseksillä ja panen sen jälkeen takaapäin , mutta se ei vielä riitä haluan uusinnan vielä mutta se pelko ja kipu ,parneria alkaa pelottaa ,kun edotan anaalipanoa. eli olenko mä pervo vai mikä, nim halukas aina
olenko oikeissa mitoissa
epäitsekäskö
83587
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
lähinnä homo tulee mieleen.
erittäin moni mies haluaa anaaliseksiä, eikä se todella tarkoita homoutta! anaali on vain hyvinkin paljon tiukempi kuin alapää, joten totta kai se tuntuu paremmalta miehen mielestä! naista ei kuitenkaan saa missään nimessä painostaa varsinkaan anaaliseksiin, sillä se on todella epämiellyttävää, jos ei itse pysty nauttimaan siitä.
ihan normaalilta mieheltä vaikutat.....
kyllä plen ihan vaan heteromies
vaimoni pitäisi juuri sinukaltaisesta miehestä miten sinuun saamme yhteyden .vaimoni kovassa vireessä nyt???
mä haluun tuon miehen heti
Ihan normaalia tuo on. Mutta naista ei saa pakottaa!
Se on aluksi aika kivuliasta(naiselle), mutta jos osaa nauttii, niin kyllä se siitä. Monet naiset pelkäävät juuri tuota kipua. Kannattaa jutella etukäteen asiasta.
Kuulostat ihan hyvän kokoiselta mieheltä ja kestävältäkin vielä!
Tämmöisen vinkin vain voin omasta puolestani antaa: Hiero varovasti suuseksin ja/tai panon aikana naisesi emätimen ja anuksen välistä ihoa, kuuntele ja katso reaktiota. Jos tykkää, niin saattaa olla valmis myös anaaliin, ei vaan välttämättä heti panon jälkeen.
Ja anaaliin muutenkin paljon esileikkiä eli reikä pitää rentouttaa. Sitten liukastetta ja me käytämme vielä kumiakin, kun musta tuntuu vähän epähygieeniseltä touhulta. Ei nevereverkoskaan paljaana tai samalla kumilla peräreiän kautta vaginaan!!