Sinulle luuseri: koitahan olla hieman ovelampi jatkossa: riehut täällä useilla eri nimimerkeillä, mutta SAMAT KIRJOITUSVIRHEET ja kirjoituksesi tietty samankaltaisuus on paljastanut sinut=)
HEHHEE
luuseri riehuu useilla nimimerkeillä
25
795
Vastaukset
- Nimimies
niin sinun on syytä vaihtaa nimerkkiä.
Esim. "valehtelevan ja kieroilevan puolueen ehdoton kannattaja" voisi olla hyvä.- koottu
Suomen tie Esko Ahon kautta EU:hun ja sitä kautta velkavankeuteen. (koottu eri lähteistä).
Tässä linkissä:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=110&conference=1500000000000105&posting=22000000000964886 - unohtui
koottu kirjoitti:
Suomen tie Esko Ahon kautta EU:hun ja sitä kautta velkavankeuteen. (koottu eri lähteistä).
Tässä linkissä:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=110&conference=1500000000000105&posting=22000000000964886Jos kiinnostaa sensuroimaton uutistieto
osoite on:
www.satanen.com - kiitos
unohtui kirjoitti:
Jos kiinnostaa sensuroimaton uutistieto
osoite on:
www.satanen.comKatsotaan kaikessa rauhassa.
- ne useat
eri nimimerkit ovat?
- Veikkaaja
"voittaja"
"kusipää"
"kepulainen pervertikko"
"etsin itseäni - apua!" - Rami
Veikkaaja kirjoitti:
"voittaja"
"kusipää"
"kepulainen pervertikko"
"etsin itseäni - apua!"no joo, näyttää siltä, että yksi tai kaksi KATKERAA häviäjää näyttää pesiytyneen tällekkin palstalle purkamaan voitajille kiukkua.
Melkein voisin lyödä vetoa, että tähnkin keskusteluun on jo osallistuttu eri nimimerkeillä saman henkilön toimesta=) - vain kaksi
Rami kirjoitti:
no joo, näyttää siltä, että yksi tai kaksi KATKERAA häviäjää näyttää pesiytyneen tällekkin palstalle purkamaan voitajille kiukkua.
Melkein voisin lyödä vetoa, että tähnkin keskusteluun on jo osallistuttu eri nimimerkeillä saman henkilön toimesta=)ja muutko ovat voittajia... onpa todella tyhmien ihmisten puhetta..
Suomi matkalla helvettiin, kirjoittaa yleistä politiikasta osastolla eräs hyvin asiantunteva ihminen... Lukekaapa sieltä myös Leo salmelan kirjoitus..
kyllä Suomessa on näitä luusereita erittäin paljon ja ne ovat yhä kiukkuisempia kaikki - Nimimerkki
Rami kirjoitti:
no joo, näyttää siltä, että yksi tai kaksi KATKERAA häviäjää näyttää pesiytyneen tällekkin palstalle purkamaan voitajille kiukkua.
Melkein voisin lyödä vetoa, että tähnkin keskusteluun on jo osallistuttu eri nimimerkeillä saman henkilön toimesta=)hyvin pyyhkii
- laahus
Hyvä että edes jokuu toimii
- aah
älä lannistu kateellisten puheista, ethän?
- tulin katsomaan
taas!
Olet niin valloittava! Pusi pusi. Kirjoittelehan paljon.
- mitä
Sinulle luuseri: koitahan olla hieman ovelampi jatkossa: riehut täällä useilla eri nimimerkeillä, mutta SAMAT KIRJOITUSVIRHEET ja kirjoituksesi tietty samankaltaisuus on paljastanut sinut=)
Paljasta sinäkin=)) - luuseri
Koska olet luuseri-asiantuntija, kysyisin, milloin on luuserien kokous olikaan ja missä? Oliko se syksyllä jossain.
Puheenjohtaja ehdokkaat voisivat ilmoittautua.- Paskatalikko
joskus syksyllä on tämä luuserikokous. En muista tarkkaa ajankohtaa.
- Ne ovat
Paskatalikko kirjoitti:
joskus syksyllä on tämä luuserikokous. En muista tarkkaa ajankohtaa.
Luuseri toimii , kuin pyromaani. Hakee huomiota osakseen, ja on itse ensimmäisten joukossa seuraamassa ja ihailemassa aikaan saannoksiaan.
- pitääkö
sinne ennakkoilmoittautua?
- keskitie
SOSSUT NÄYTTÄÄ OLEVAN SAIRAALOISEN HUONOJA HÄVIÄJIÄ.JA ERITYISESTI MUUTAMA KIIHEKEÄMIELINEN LIPPOS-NUOLIJADEMARI, TAVALLINEN DUUNARI, PUNALIPUN HEILUTTELIJA.
- muuten
iskän nyrkki puhuu:(
- sossut kuriin
muuten kirjoitti:
iskän nyrkki puhuu:(
muuten Suomi ajautuu tuhoon.. todellakin.
- asian ydin
sossut kuriin kirjoitti:
muuten Suomi ajautuu tuhoon.. todellakin.
kun kirjoitat
.."muuten Suomi ajautuu tuhoon".
- Olen samaa mieltä, mutta mitäs teki Esko Aho ja Jäätteenmäki?
He juonivat Suomen EU:hun.
Sentakia Suomi tuhoutuu.
Kepulla on valtit NYT.
Järjestäkää kansanäänestys. Se olisi TODELLINEN TEKO Suomen pelastamiseksi. Keskustasta tulisi senjälkeen mahtipuolue häviäjän ja ikuisen valehtelijaksi leimatun sijaan. Kun Kepu vei Suomen EU:hun - nyt olisi mahdollisuus purkaa vääräksi osoittautunut päätös. Se olisi oikeaa Isänmaallisuutta.
KYSYMYS ON TODELLA SUOMEN KOHTALOSTA, ystävät (ei viholliset). Olet näköjään sinäkin tajunnut sen, kun jaksoit aamuyöllä kirjoittaa viestisi.
En ole sossu - olen huolestunut samasta asiasta kuin sinäkin: SUOMI TUHOUTUU JOS K U K A A N EI VEDÄ JARRUA.
- Hälyttävä uutinen taas siitä mihin ollaan menossa.
Linkki Kaleva-lehteen:
http://www.kaleva.fi/html/JTpage334402.html
- lakiluuseri
äläkä kehoittele ketään kansalaistottelemattomuuteen: "koitahan olla hieman ovelampi jatkossa..."
Nahkurin orsilla tavataan;)- aaaqwe
up
- Mielipidepankkia
Pyydän anteeksi toimintaani
- Ehdottaja...
Ehdotuksi kapille:
-nysä-vaari
-eunukki-vaari
-munakarva-vaari
-tollisko-vaari
-punikki-vaari
-rottakoulu-vaari
-aliupseeri-vaari
Prifiilikuvaksi kuva munakarvoista, pois simalasi ja kilisevät muistomitalit...;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin
Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.6628045Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun
Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä4672315Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi
Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl2332245- 1471817
Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!
Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi281335Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?
Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka511246Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta
Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule1131206Steppuli veressä
Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.60863Ootko onnellinen kun ei tarvitse
nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.65857Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä
Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill7776