Kreationistitiede

Voi krekoressukat!

Siin on eka tyylinäyte "tieteellisestä" empiirisestä krekotieteestä! ;)
>>>
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200803267436091_ul.shtml

nyt ku o saatu yks tapaus jäädään odottelemaa muitakin samanlaisia että saadaa oikeen tilastollisesti pätevä empiirinen tuomio.
2287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuo uutinen vain kertoi että uskovat vanhemmat olivat tehneet väärin kun eivät vieneet lastaan lääkäriin. -Aivan yhtä pöntön ratkaisun olisi voinut tehdä kuka tahansa dorka, uskova tai ateisti!

Miten se liittyy siihen uskooko maailmankaikkeuden syntyneen itsekseen vai Jumalan luomana? Miten?

Äänestä
  • no ei tod kelle tahansa. Vanhemmat nyt kun uskovat ettei se lääkettä tarvii...vain rukoilua!

    Onnee yritykselle ne vanhemmat uskoo vielä et tyttö herää kuolleista...mielisairaalaan vaan molemmat!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...ja mitä se on kirjoitti:

Voi krekoressukat!

Siin on eka tyylinäyte "tieteellisestä" empiirisestä krekotieteestä! ;)
>>>
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200803267436091_ul.shtml

nyt ku o saatu yks tapaus jäädään odottelemaa muitakin samanlaisia että saadaa oikeen tilastollisesti pätevä empiirinen tuomio.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu