WC:n parjaajat?? Kukkuluuruu : )
Mihinkäs hävisivät??
heh, hee
7926
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
on yksi pahimmista huijauksista mistä olen kuunaan kuullut! Surku siinä on se, että ilmeisen suuri joukko (varsinkin "Tammikuun suuren rosvoretken" yhteydessä mukaan koijatut) joutuu tästä huijauksesta kärsimään niin rahallisesti kuin ihmissuhteissaan, kun pääjehut naureskelevat aurinkorannoilla drinksu kädessä ja "nuoren puoleinen" seuralainen polvella.
Jos joku näkee tässä jotain hienoa ja kunnioitettavaa, on kyllä perusarvot hieman hakusessa.
Eihän tässä maailmassa moraalisilla arvoilla tunnu enää olevan paskankaan väliä, mutta ehkäpä edes jonkun kupruun vaikkapa sponsoritasolla osallistuneen loppusijoituspaikkaan haudattu omatunto hieman itsestään muistuttelisi näitä juttuja lueskellessa. Tai sitten ei.
byääh, hehheh,hehhhheeeeeeeeeeeeeeeee
hyvin WC-pönttöjen yleisen älykkyystason kanssa.
oletko tosiaan noin lapsellinen että luulet heidän täällä kirjoittelevan : ) byäääähh, hehhehehheeeeeee. Ei täällä kirjoittele kuin me idiootit, byääähhhhhhhhh
eihän täällä kirjoittele kuin me tavalliset tyhmät tallaajat, byääh, hehheeeeeeeeeee
...WC:n rahamiehet, jotka hehkuttavat massivisilla kotiutuksillaan?
lomakohteissa. Sukeltamassa, pelaamassa golfia yms.