Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kun miehellä on pieni

Oma kokemukseni vuosien takaa: Oltiin lomailemassa Levillä ja tapasin aivan ihanan nuoren miehen...siis todella hyvännäköisen ja kaikin puolin mahtavan tyypin..tai ei ihan. Aamuyöstä sitten menimme meidän mökillemme jatkamaan mahtavaa iltaa ja päädyimme sitten myös makuuhuoneen puolelle. Kaikki meni siihen asti mahtavasti, kunne sain koskea hänen sukukalleuttaan... Kaikki tunnelma ja mahtava fiilis loppui kuin salaman iskusta! Tuntui että en voinut uskoa todeksi koko asiaa! Hänellä oli todella pieni! En edes uskonut asiaa heti ja täytyi kokeilla uudelleen, miten niin ihanalla miehellä voi olla niin mitätön? Mutta totta se oli. Fiilikseni oli niin latistunut ettei ollut mitään syytä jatkaa pidemmälle enää. Jotenkin sain päästyä tilanteesta ettei tarvinnut kertoa asian oikeaa laitaa miksi en yht´äkkiä halunnutkaan, mutta arvatkaapa vain onko miehellä vaikeaa kun ensin on ymmärtänyt että saa ja sitten ei saakaan! No se oli sellanen kokemus. Ja mulla ei olllut ikinä käynytkään ennen mielessä ajatus, että pitäisi olla tietyn kokoinen kalu. Kai sitä vain päässä oli joku tunne miltä sen pitäisi kädessä tuntua. Niin, että se romanssi loppui ennen kuin kerkesi alkamaankaan.
134475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Oliko se sitten miten pieni, 5 cm vai 15 cm? Miten suuri se sun mielestä pitäs olla, ettei tunnelma latistu?

Äänestä
  • mutta käteen se tuntui pieneltä. Uskoisin että alle 10 cm. En ole siis pitänyt kokoa mitenkään tärkeänä ennen sitä, sillä oli mulla nuorempana poikakaveri jolla oli lyhyt, mutta aika paksu ja hommat luisti ihan hyvin, mutta tätä kyseistä kokemusta ei voi sanoin kuvailla!

    Äänestä

  • alkuperäinen kirjoitti:

    mutta käteen se tuntui pieneltä. Uskoisin että alle 10 cm. En ole siis pitänyt kokoa mitenkään tärkeänä ennen sitä, sillä oli mulla nuorempana poikakaveri jolla oli lyhyt, mutta aika paksu ja hommat luisti ihan hyvin, mutta tätä kyseistä kokemusta ei voi sanoin kuvailla!

    "mutta tätä kyseistä kokemusta ei voi sanoin kuvailla"

    Mitä se sun eka viesti sitten oli? Ei se viittomakieltäkään ollut.

    Selvä provo se oli. Näissä jutuissa kullin koon tärkeys yritetään "todistaa" sillä että mies on muuten täydellisen ihana, mutta jos pili on pieni, niin miehellä ei ole mitään arvoa.

    Äänestä

Miehen peniksen kokoa ei voi määritellä ainakaan veltosta peniksestä. Itsellä on penis velttona todella pieni, mutta juhlakunnossa valehtelematta 19cm.

On sinänsä kumma, että ko. henkilö ei voinut rakastella miehen kanssa. Eikö tällä palstalla ole toitotettu, että kokonaisuus ja tunteet jne. ratkaisevat ;-/

Äänestä
  • niitä tunteita ei ilmeisesti vielä sitten ollut syttynyt, eikä annettu mahdollisuutta edetäkään pidemmälle...

    Äänestä

heh, taidat kirjotella liian samanlaisia juttuja liikaa, koska ei mee läpi enää
viikon luetuin oli samalla otsikolla eri palstalla ja siitäkö sullekin tyrkkäs idean, vai oliko jo alkuperänen sun provo??

Äänestä
  • Tää on kyllä vaikee asia. Tässä yks esimerkki: tapasin ihanan miehen. Meillä synkkäs hyvin. Päästiin sitte petipuuhiin. No ei se iso ollu, eikä se kauaa kestäny. Ei siinä mitään, onhan noita muitakin keinoja saada nainen tyydytetyksi. Mutta jos niitä ei käytetä.. ei oo kenelläkään enää kivaa. Tämän jälkeen tuntui että miehen itseluottamus oli täysin mennyttä. Jotenkin että häpeili omaan kaluaan (vaikka oikeesti, se oli kaunis ja ihanan suuhun sopiva). Ehkä hän tunsi itsensä vähän tarpeettoamksi tai jotain. Eli se on todella ikävää jos miehellä on alemmuuskompleksi omasta vehkeestään ja se vaikuttaa koko elämään :-(

    Muilla samoja kokemuksia?

    Äänestä

Kumman kaa olisit mieluummin?

Tuon ihanan miehen jonka kuviailit vaikka hänellä olisikin pieni

vai

Täysi paskiaisen, jolla kuitenkin olisi metrihalko jalkojen välissä.




Kyllä suhteessa pitää olla muutakin kuin vain se. Tietysti seksi on tärkeä asia, mutta ei saa tehdä siitä ns. kärpäsestä härkästä, jos siis muuten synkkää hyvin.

No vaikutat nuorelta ja kokemattomalta vielä. Kyl sä vanhempana huomaat, että muutkin asiat ovat tärkeitä miehessä kuin iso......... vai rakastutko pelkästään miehen elimeen eikä henkilöön kokonaisuutena????

Äänestä
  • tottakai valitsisi sen ihanan miehen :-)

    Äänestä

  • Ande kirjoitti:

    tottakai valitsisi sen ihanan miehen :-)

    ihanan miehen jolla on kunnon kalu!

    Äänestä

Tämä viesti menee reippaasti asian vierestä, mutta kerronpa kuitenkin. Tunnelman latistumiseen tämäkin liittyy - ja, tavallaan, "pieneen" elimeenkin.

Oma kokemukseni viikonlopulta: loikoilin pitkän eron jälkeen vuoteellani aivan ihanan nuoren miehen... siis todella hyvännäköisen ja kaikin puolin mahtavan tyypin, oman rakkaani, kanssa. Vähitellen himot alkoivat yltyä, kuten tavallista. Olin jo aivan märkänä ja valmis ihanaan rakasteluun, kunnes koskin kultani sukukalleutta... Kaikki tunnelma ja mahtava fiilis loppui kuin salaman iskusta! En voinut uskoa todeksi koko asiaa! Miehen tavallisesti tällaisissa tilanteissa ylväässä erektiossa seisova kalu makasi nyt aivan velttona ja tahdottomana hänen reittään vasten. En edes uskonut asiaa heti ja täytyi kokeilla uudelleen. Miten ihanalla miehelläni voi tällaisessa tilanteessa olla kalu löysänä?! Totta se oli. Fiilikseni oli niin latistunut, etten meinannut pystyä jatkamaan pidemmälle. Sitä se miehen riemukas retkeily "poikien" kanssa sitten teetti: enää ei kotona kiimoissaan odotteleva läskiperse kiinnosta eikä kiihota. Varmasti reissulla oli parempaa tarjolla. Jotenkin pääsin tilanteesta niin, että sain tunnelman kohoamaan, vaikka vieressäni surkeana lojuvan kyrvän katsominen kyllä masensi, etenkin, kun se lisäsi epäilyksiäni. Kyllähän se kyrpäkin siitä sitten saatiin toimintakuntoon, ja hetkessä autiomaaksi kuivahtanut pimppinikin suostui vielä lämpenemään. Jotenkin halut selvästi vähenivät, minullakin. Enpä olisi uskonut.

Äänestä
  • Toi oli kyllä todella hyvä, thanks hyvistä nauruista...:)))

    Äänestä

  • Ja sussa tietenkään ei voi olla mitään syytä siihen että miehellä ei ottanut eteen??????????

    Jos yksi sormi osoittaa miestä niin montako sormea osoittaa sua???? Ehkäpä sitä miestä hotsittanut vain alkaa köyriin sua tms. vaan halusi makaa vain lähelläsi,

    Itellä on sellainen fiilis joskus että haluaa vain maata lähellä naista ja tuntea tämän lämmön.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin kyllä se haittaa kirjoitti:

Oma kokemukseni vuosien takaa: Oltiin lomailemassa Levillä ja tapasin aivan ihanan nuoren miehen...siis todella hyvännäköisen ja kaikin puolin mahtavan tyypin..tai ei ihan. Aamuyöstä sitten menimme meidän mökillemme jatkamaan mahtavaa iltaa ja päädyimme sitten myös makuuhuoneen puolelle. Kaikki meni siihen asti mahtavasti, kunne sain koskea hänen sukukalleuttaan... Kaikki tunnelma ja mahtava fiilis loppui kuin salaman iskusta! Tuntui että en voinut uskoa todeksi koko asiaa! Hänellä oli todella pieni! En edes uskonut asiaa heti ja täytyi kokeilla uudelleen, miten niin ihanalla miehellä voi olla niin mitätön? Mutta totta se oli. Fiilikseni oli niin latistunut ettei ollut mitään syytä jatkaa pidemmälle enää. Jotenkin sain päästyä tilanteesta ettei tarvinnut kertoa asian oikeaa laitaa miksi en yht´äkkiä halunnutkaan, mutta arvatkaapa vain onko miehellä vaikeaa kun ensin on ymmärtänyt että saa ja sitten ei saakaan! No se oli sellanen kokemus. Ja mulla ei olllut ikinä käynytkään ennen mielessä ajatus, että pitäisi olla tietyn kokoinen kalu. Kai sitä vain päässä oli joku tunne miltä sen pitäisi kädessä tuntua. Niin, että se romanssi loppui ennen kuin kerkesi alkamaankaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu