miksi

ministerit on olleet nykyään hyvin vähän esillä.Joku Zycko"vitsi" jotain Kanervan pelleilystä mainitsi.Pelkäävätkö itse erheitään jos tulee julki.
3125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

erheitä.

Äänestä

Kyllä äijillä on pupu bokserissa. Kokoomuksen
naiset ovat Ilen metsästyksen käynnissäpitävä
voima. Lienevät kateellisia kun ruoho oli noin
vihreää aidan takana.

Äänestä

Mun kanta on selkeä tähänkin. Ja jaan mielelläni kaiken tiedon minkä omaan, mun asemassani. TIETÄJÄ on virkanimitys ollut ennenkin Suomessa, vaan mistä sellainen on ansaittu, jos ei itse kansalta. ja mä oon sitä täällä Netissä ansaitsemassa tiedoillani ja ennustus kyvylläni kaikessa. SALUT

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokoomuksen muut kirjoitti:

ministerit on olleet nykyään hyvin vähän esillä.Joku Zycko"vitsi" jotain Kanervan pelleilystä mainitsi.Pelkäävätkö itse erheitään jos tulee julki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu