Kepu-Persu Sonnimiehen solvauksia!

Yhteiskunnan elätti ja mielipuoli sonnimies! Jatkaa valeitaan ja rienauksiaan! Tämä älyvapaa idiotti pitäsi spannata heti pois täältä! Vai onko kysymyksessä Eniron ja Suomi24 ääänitorvi!
1293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eihän sitä voi kauhalla vaatia, kun on lusikalla annettu. Kyllähän noista kirjoituksista käy selville tuon raasun epätoivoisuus lähinnä koko elämäänsä kohtaan. Toivotaan että saa tuosta valheellisesta ja parjaavasta kirjoittelusta edes jonkinlaista terapiaa, että elämä siitä sitten taas valkenisi. Apua tarvitsevaa pitää auttaa ja ymmärtää ;) Ja tuollaisten tekstien kirjoittaja on todellakin suuren avun ja ymmärryksen tarpeessa, eikä joku lyhyt kertaus yleistietouden saraltaan pahaa tekisi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


varma.kosto kirjoitti:

Yhteiskunnan elätti ja mielipuoli sonnimies! Jatkaa valeitaan ja rienauksiaan! Tämä älyvapaa idiotti pitäsi spannata heti pois täältä! Vai onko kysymyksessä Eniron ja Suomi24 ääänitorvi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu