Missä on

En ole vähään aikaan kuullut mitään vahvaa ruokaa?

Eikä kukaan muu osaa pitää adventtikirkon puolta!
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

MAA EI OLE AUTIO AJ TYHJÄ HENKIOLENTOJEN TYYSSIJA
- vaan ihmislasten asuttavaksi tarkoitettu

Jes. 45:18
Sillä näin sanoo Herra, joka on luonut taivaan-hän on Jumala-joka on valmistanut maan ja tehnyt sen; hän on sen vahvistanut, ei hän sitä autioksi luonut, asuttavaksi hän sen valmisti: Minä olen Herra, eikä toista ole.

Kolme-enkeliä sai siipeensä, kuin haavoittunut enkeli taannoin

Äänestä

ei käytä enää nimimerkkiään, koska menetti uskottavuutensa. Hän kirjoittelee nimettömänä..

Kaikki Elleniä sekä sapattia ylistävät kirjoitukset ovat hänen tuotantoaan..

Jeesusta hän ei ylistä laisinkaan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kolme enkeliä kirjoitti:

En ole vähään aikaan kuullut mitään vahvaa ruokaa?

Eikä kukaan muu osaa pitää adventtikirkon puolta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu