Kyllähän me jääkiekkoa tuntevat tiedetään että tällä kaudella ei SM-Liiga "mestaruudella" ole todellista arvoa, monella jengillä menossa selkee välivuosi ja panostus ollut sen mukainen.
Eix se mee junttien kaaliin? Pelatkaa te "suurta finaalia", jääkiekkoväki valmistautuu kauden huipentumaan jääkiekon MM-Kisoihin, hähhäh!
välivuoden "final"
Hyde.
3
247
Vastaukset 3
- ...........................
Jokakeväinen luuserin avautuminen.
Narri-Pojuilla niitä "välivuosia" näyttää riittävän:))) *NAURAA*
Me Kärppäläiset keskitymme juhlimaan JÄLLEEN Suomen Mestaruutta!!! MAHTAVAA..eikö?- Nordic-man
Jokerit piti pelillisesti "välivuoden" saa nähdä jatkuuko sapaatti ensi kaudellakin.
Mitä mestaruuteen tulee, sekin pitää paikkansa. Ei todellakaan tässä vaiheessa mestaruudesta ole kuin kaksi kiinnostunutta, eli Kärpät ja Blues.
Kyllä Mr.Hyde on harvinaisen viisas asiantuntia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45687
- 20639
- 52584
- 46569
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit38559- 70541
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132538- 41512
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan177486