Taas oli Pietu oikeassa. Enimmäkseen täällä kirjoittelevat homppelit. Voi hyvänen aika!
Palstalla homppeleita?
AitoEikka
14489
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kun puhumme siitä, miten taistelujärjestöömme otetaan ainoastaan luunkovia miehiä joilla on kova tausta, tarkoitamme myös sitä ettemme hyväksy minkäänlaista poikkeavuutta seksuaalisessa suuntautumisessa. Ja itse asiassa homoseksuaalisuushan ei ole suuntautuneisuus vaan sairaus! Terve mies kasvattaa Suomen sukua terveen naisen kanssa ja taistelee perheensä ja kansansa puolesta.
kertoa jotain viimeaikaisista saavutuksistasi taisteluissa?
Maahanmuuttajat eivät ainakaan Helsingissä eikä Turussa saa ehdokkaitaan läpi! Eivät uskalla edes asettua ehdolle... Ja se on meidän ansiotamme eikä kenenkään muun.
on kun tapasin kauniin somalinaisen, taistelin tunteitani vastaan, mutta en voinut vaan nainen vei sydämeni. Nyt olen niin rakastunut!
..on pervertikkojen väline. Jos naista ei saatavilla, Tummeli pitää kädet sopivan pehmeinä.
homppeleiden seassa viihdyt. Tule vain rohkeasti ulos kaapista.
Ihqut nahkahousuhomppelit täällä tekstailevat. Välillä nälvivät Ileä, koska on vanhan ajan hetero. Listoillakin ehkä enimmäkseen homppeleita ja setatätejä?
toisiaan "karvaperseäijiksi". Varmaan heillä oma osastokin, jossa leikkivät formulapomon tapaan?
kutsumme toisiamme "willimiehiksi".
kosskua ja halveksitaan muita.
Ahavoituneet kasvot...hm, tiedämme kyllä mistä.
aktiiviset homppelit tälle palstalle? Onko Johtaja niin homoeroottinen?
Epö toivo ajaa Pietun kanattajien pettyneet lurjukset toitottamaan samaa saamattomuuttaan Ipun kautta.
Perussuomalaiset ovat aitoja Timo Soinin vankkumattomia kannattajia nuky tilanteessa koko uomessa.
Viimeksi kun kuuntelin Johtajan puhetta, hän puhui vaipoista, ihan kuten ystävämme Teppo aikoinaan.
Lisäksi Johtajan korvat heiluivat siihen malliin, kun hän valehteli mm. pitävänsä köyhien puolta, että erillistä tuuletinta ei tarvinnut pienessä huoneessa lainkaan.
Jopa väkevien konjakkipierujen silmiä kirvelevä katku haihtu, kun Johtaja pääsi vauhtiin ja korvat pyörivät kuin helikopterin lavat. Paperitkin pöydiltä tippuivat siinä ilmavirtauksessa.