Salla on voittaja

Sallalle naurettiin, niin nyt on WC:läisillä puput pöksyssä ja tajuatte että olette joutuneet kusetuksen uhreiksi..olisitte vaan syksyllä vetäneet jo rahanne pois. Olisi nyt paljon mukavampi fiilis.
6876
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja myös murot voitti joita haukuttiin ja nimiteltiin! HA HA HA!

SIITÄS SAITTE!

Puolustelkaa vielä, joohan joohan... 100% ei ole ponzi! HAHAHHAHAHAH!!!

Äänestä
  • voittajia koska asia oli tiedossa täällä kolme vuotta aikaisemmin kuin muroilla.

    Tosiasiassa tässä ei ole ketään voittajaa.

    Äänestä

  • ovat enemmän kirjoitti:

    voittajia koska asia oli tiedossa täällä kolme vuotta aikaisemmin kuin muroilla.

    Tosiasiassa tässä ei ole ketään voittajaa.

    Suomi24 palstalla on kyllä kiivaimmiten puolusteltu clubia.... toisaalta jotkut clubin toimintaa koskevat tiedot ovat ehkä ensimmäiseksi nähty suomi24 palstalla...

    Äänestä

ainakin tämä jälkimmäinen nyt ulos tullut ohjelma oli aivan naurettava.
Kyllä Sallasta saa hyvät naurut. Saa nähdä saako potkut.

Äänestä

... jo aikaisemmin, mikäli jengi olis uskonu ja alkanu harrastamaan massiivista kotiuttamista.

Ja mitaan ette voi...

Äänestä

Juu. Clubilaiset ovat joukossa nauraneet Sallan jutuille, mutta vaikka aluksi onkin ollut hauskaa niin totuus on ikävä asia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toisin kun syksyllä kirjoitti:

Sallalle naurettiin, niin nyt on WC:läisillä puput pöksyssä ja tajuatte että olette joutuneet kusetuksen uhreiksi..olisitte vaan syksyllä vetäneet jo rahanne pois. Olisi nyt paljon mukavampi fiilis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu