Halonen kiimassa!

NATO tulee!, oletko valmis?
Jälleen pääsemme nöyryyttämään Halosta ja sitä äänestäneitä.

http://www.apu.fi/ajassa/article148407-1.html
2206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuten jo olisi pitänyt olla aikaisemmin.
Hyvä kuitenkin, sillä hänen mielipiteet ovat monille
niille, jotka eivät kykene, tai halua itsenäiseen ajatteluun, esimerkkinä.
Aletaan siis pikkuhiljaa ymmärtämään, miksi Nato on myös meidän tiemme.
Liittoutumisen edut eivät ole milloinkaan liian pienet, verrattuna yksinoloon, jota olemme aiemmin harrastaneet.

Jospa Iironkin ajatukset alkavat kirkastua ja Stubin hyväksymisen lisäksi hänenkin ajatuksiin mahtuisi Nato ja liittoutuminen, ajaahan samaa myös Stub.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NATOon kirjoitti:

NATO tulee!, oletko valmis?
Jälleen pääsemme nöyryyttämään Halosta ja sitä äänestäneitä.

http://www.apu.fi/ajassa/article148407-1.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu