Eikö tämä ole jo käsitelty?

Klubi on kuollu ja kuopattu.
2286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sen rikosilmoituksen. Vai toimisinko sittenkin sen pohjalta mitä oikeasti tiedän. No ehkä kuitenkin niin.

Äänestä

Ei se slut ole, jos olet muro niin olet saattanut seurata SCO vs LINUX oikeudenkäyntiä, keissi on ollut selvä jo liki alusta asti eli se että mitään oikeaa keissiä ei ole. Juttu jatkuu vieläkin, kohta jo kuudetta vuotta.

Tosin tässä jutussa Microsoft ei hääri kulisseissa, paitsi ehkä nimessä WINclub, WINcapita ;-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Se on slut kirjoitti:

Klubi on kuollu ja kuopattu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu