Juontajana, Kurrinvaimo munaa itsensä, miksi kysellä hoo, hoo, huitomista viholla ja vastaajalle ei anna edes mahdollisuutta vastata, puhuu päälle, sama toistuu, joka parin kohdalla.. Pitäsi kolmenlapsen äidillä olla pikkasen itsekrtiikkiä, ennenkuin suostuu näinkin suosittuun ohjelmaan..
Äänestetään Kurrinvaimo ulos..
Kaikkonen juontajaksi, jipii..
Äänestetään Kurrinvaimo ulos..
Kaikkonen juontajaksi, jipii..
Vastaukset 1
Vanhimmat
Vanessa ei taida olla Marconkaan mieleen. Tuntuu että pari kertaa Marco on tuskastunut häneen. Eilen kun Vanessa kommentoi "Ja nyt Marco kertoo mitä tanssia seuraava pari tanssii" (kaikki tanssivat Sambaa) niin Marco jatkoi jotenkin että "Pinnistän tästä että saattaisikohan olla Sambaa..."
Kerran Vanessa kommentoi joidenkin tulevan "ulos" ja Marco siihen että "Mistäköhön ulos heidät pitää päästää, vankilastakohan?".
Mutta, tuntuuko minusta vaan siltä että Marco tuskailee?