Kaikkosen suosio Kepumafian

Ihan selvä salaliitto! ;)

Jos tansseissa olisi demarien kankimies Lipponen, niin SAK ja punikkimedia takaisi tämän voiton! :)
5133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvä idea - Lipponen kehiin, niin ääniä tulee kansalta - se on varma asia.

Äänestä

Ei muuten voi tämmöinen toisarvoinen asia kiinnostaa
noin paljoa....
panehan punikki kalu takaisin lahkeeseen ja käytä MOLEMPIA käsiä jonkin asiallisen asian kirjoittamiseen....

Äänestä
  • En laisinkaan tunne oloani yksinäiseksi. :)

    Äänestä

kun noin saatanasti tämmöinen tyhjänpäiväinen asia kiinnostaa ja kirjotuttaa aina vaan uudestaan???

Äänestä

Kyllä kepulaiset paljasti taas lapsellisuutensa
http://www.iltalehti.fi/tanssi/200804097492069_tn.shtml
Kanki Kaikkonen voi rehellisesti sen sanoa ja mitä tuota kiertämään kun kerran Kanki on. Ihmettelen miten Kepun sisällä kuohuu koko ajan, esimerkiksi tästäkin asiasta piirien toimiston väki tekee väitöksen. Saapa nähä kauanko Kepu pysyy kasassa kaksia jaon takia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ansiota! ;) kirjoitti:

Ihan selvä salaliitto! ;)

Jos tansseissa olisi demarien kankimies Lipponen, niin SAK ja punikkimedia takaisi tämän voiton! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu